Yedek parça

Ad Soyad
UMTBRT
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba. Daha önce farklı markalarda araç kullandım ve hepsinin birçok onlıne yedek parça satan mağazaları vardı. Honda'da ise bu çok az. Tavsiye edebileceğiniz yedek parça mağazası var mı?

Aracınız
Merhaba. Daha önce farklı markalarda araç kullandım ve hepsinin birçok onlıne yedek parça satan mağazaları vardı. Honda'da ise bu çok az. Tavsiye edebileceğiniz yedek parça mağazası var mı?

Orijinal urun kullanmanizi tavsiye ediyorum.
Disarida satanlarin cogu imitasyon urun.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Esas üreticisi Avrupa’da olan birkaç parça harici (kayış gergisi gibi) Honda’nın orjinal parçasını piyasada bulmazsınız, maalesef Honda Türkiye uzun yıllardır piyasaya orjinal parça vermiyor (Tek tük yurtdışından gelen parçalar olabilir ama geneli böyle).
Sanayide bulunan parçaların büyük bölümü maalesef imitasyon.

Son düzenleme:
Aracınız
Türkiye'deki en güvenilir Honda yedek parçacılarından biri de Ankara'daki Honda Otomotiv'dir (Mehmet Çiftçi). Ankara'da değilseniz de kargo ile gönderirler, bir telefonla işinizi halledebilirsiniz.

Geri