Yeni accord Türkiye ye neden gelmedi efsane bir aracın türkiye ye gelmeme nedeni nedir acaba düşünceleriniz nedir ?

Aracınız
Accord hiç bir zaman 5 serisi ile aynı fiyatlarda olmadı ki şimdi olsun. Jeff Bezos abimizin arabası :) Serveti ilk kez 1 milyar doların üstüne çıktığında arabasında bir röportaj yapıyorlar kendisiyle. Röportajı yapan soruyor. 1 milyar dolar servetin var neden hala bu arabaya biniyorsun diye. Jeff Bezos da şöyle yanıtlıyor; "Kullanımı çok rahat, geniş ve tüm ihtiyaçlarımı görüyor. Bozulup sorun da çıkartmıyor. O yüzden değiştirmeyi düşünmedim." :)

Accord kullanıyordu evet. Bizimkile o paraya passata biner Bmw ye biner. Akıllı adam başkadır.
Yeni alacağım arabaya o kadar para vericem bana evde ne yemeğe ne de temizliğe yardım edecek.
Bence Türkiyede ustalarımızda iyiyken ve işçilikleri ucuzken hiç yenileme gerek yok. Yurt dışında arabalar inanın bizimkiler kadar yeni değil.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Accord hiç bir zaman 5 serisi ile aynı fiyatlarda olmadı ki şimdi olsun. Jeff Bezos abimizin arabası :) Serveti ilk kez 1 milyar doların üstüne çıktığında arabasında bir röportaj yapıyorlar kendisiyle. Röportajı yapan soruyor. 1 milyar dolar servetin var neden hala bu arabaya biniyorsun diye. Jeff Bezos da şöyle yanıtlıyor; "Kullanımı çok rahat, geniş ve tüm ihtiyaçlarımı görüyor. Bozulup sorun da çıkartmıyor. O yüzden değiştirmeyi düşünmedim." :)
Jeff Bezos'un serveti 1 milyar değil 122 milyar olarak biliyorum ?
Hatta servetinin şu şekilde hesaplaması yapılmıştı ?

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Jeff Bezos'un serveti 1 milyar değil 122 milyar olarak biliyorum ?
Hatta servetinin şu şekilde hesaplaması yapılmıştı ?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@VaiN pardon üzerine çıktığında kısmını atlamışım ?

Geri