Civic FC5 Yeni Civic Fc5 koltuk kılıfı

Aracınız
aracına koltuk kılıfı taktıran oldu mu?
ben düşünüyorum(malum çocuklar küçük ve koltukların üzerinde ayakkabıyla sıkca geziyorlar).
İnternetten bakıyorum ama uyup uymayacağını kestiremiyorum. iş yoğunluğundan sanayiye de bir türlü uğrayamadım. Bildiğiniz/Önereceğiniz bir marka var mı?
Bir de renk ne yapsam acaba(Gerçi bu zevk meselesi ama)? araç rengi gümüş gri. iç koltuklar bildiğiniz gibi siyah.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5853]oguzata[/MENTION] Hocam kendi düşüncem kılıf taktırmayın :)
İki tane çocuğum var hiç kılıf kullanmadım, sıfır aracı kılıf ile koruyup ikinci sahibine sıfır koltuk bırakmayı doğru bulmuyorum :)

Aracınız
Bende aldım taktırdım.ama öyle sökülmesi Zot olan değil basit tak çıkarlarlardan.koruyucu kılıf diye geçiyor. Bod countryman diye geçiyordu.benim afacan çikolata yerken ve ayakkabısıyla bastıkça iyi almışım diyorum valla. Açık renkte sıkıntı çünkü.tak çıkar derken ama arka koltuk okadar basit de değil önlere göre

Düşündüğü gibi yaşayamanlar,yaşadığı gibi düşünmeye başlarlar...

Aracınız
Bende aldım taktırdım.ama öyle sökülmesi Zot olan değil basit tak çıkarlarlardan.koruyucu kılıf diye geçiyor. Bod countryman diye geçiyordu.benim afacan çikolata yerken ve ayakkabısıyla bastıkça iyi almışım diyorum valla. Açık renkte sıkıntı çünkü.tak çıkar derken ama arka koltuk okadar basit de değil önlere göre

Düşündüğü gibi yaşayamanlar,yaşadığı gibi düşünmeye başlarlar...

aslına bakarsan bende öyle bir şey düşünüyorum bakacam artık.

Aracınız
Bende de 2 çocuk var mutlaka koruyucu bişeyler taktırmayı düşünüyordum. uzeyir hocam resmini koyabilir misiniz?

Aracınız
aliexpress te bile yok henüz :( özel dikim için konuşucam daha önce döşeme yaptırdığım bir yer vardı, olursa bildiririm.

Geri