Yeni civic sahibi

Aracınız
Civic FB7 2012
İyi günler arkadaş 2012 fb7 civic aldım 40.yıl diye biliyordum fakat yan aynalar katlanmıyor ve yol bilgisayarında türkçe dil seçeneği yok yardımcı olabilir misiniz

Aracınız
Civic FB7 2015
İyi günler arkadaş 2012 fb7 civic aldım 40.yıl diye biliyordum fakat yan aynalar katlanmıyor ve yol bilgisayarında türkçe dil seçeneği yok yardımcı olabilir misiniz

Türkçe dil desteği makyajlı fb7 de var. 40. Yıl üretimi elagance donanımda katlanır ayna özelliği var. Arka camda i vtec yazısı bir kaç ekstra daha var diye biliyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Türkçe dil desteği makyajlı fb7 de var. 40. Yıl üretimi elagance donanımda katlanır ayna özelliği var. Arka camda i vtec yazısı bir kaç ekstra daha var diye biliyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi
Peki bildiğiniz ayna kapatma modülü var mı tavsiye edebileceğiniz

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FB7 2015
Peki bildiğiniz ayna kapatma modülü var mı tavsiye edebileceğiniz

Ayna katlama modülüyle sadece bitmiyor. Modül kumandadan aynanın katlanıp açılmasına yarıyor. Aracınızda bu özellik yok ise yan aynaların elektrikli motoru olanla değişmesi lazım. Forumda yapan bir arkadaş vardı.

2015 honda Civic elektrikli katlanır yan ayna
https://www.civictr.com/index.php?threads/2015-honda-Civic-elektrikli-katlanır-yan-ayna.4544/
Bu konuyu inceleyebilirsiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Aracımın aynaları içerde bulunan düğmeden katlanıp açılıyor ben aracı kitleyince kapanıp aracımı açınca aynaları açılmasını istiyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracımın aynaları içerde bulunan düğmeden katlanıp açılıyor ben aracı kitleyince kapanıp aracımı açınca aynaları açılmasını istiyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Foruma hoşgeldiniz :) Forum kuralları gereği linkteki tanışma başlığında kendinizi kısaca tanıtırsanız seviniriz :) https://www.civictr.com/threads/yeni-ueyelerin-tanisma-mesaji-nasil-olmalidir.99/

Araç içinde aynayı açıp kapatabiliyorsanız bununla ilgili online alışveriş sitelerinde ve Honda aksesuarcılarında aynaları kapatan modüller mevcut, bunları taktırarak aracı kitleyince aynalarında kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Linkteki konuyu incelemenizi tavsiye ederim,

m2hamid adminliğin hk veriyorsun teşekkürler :)
Foruma hoşgeldiniz :) Forum kuralları gereği linkteki tanışma başlığında kendinizi kısaca tanıtırsanız seviniriz :) https://www.civictr.com/threads/yeni-ueyelerin-tanisma-mesaji-nasil-olmalidir.99/

Araç içinde aynayı açıp kapatabiliyorsanız bununla ilgili online alışveriş sitelerinde ve Honda aksesuarcılarında aynaları kapatan modüller mevcut, bunları taktırarak aracı kitleyince aynalarında kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Linkteki konuyu incelemenizi tavsiye ederim,

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri