Civic FC5 Yeni Civic Test Sürüşü izlenimler ve yorumlar

d31b5db4823441ef9ae3960382ef4405.jpg

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yeni civic alanlar yada almayı düşünenler resmi satış rakamlarını inceledimi. Otomobil distribütörleri derneği her ay açıklıyor. Birçok haber sitesinde de haber oluyor. Listeyi yukarıya ekledim. Mart 2017 de megane birinci egea ikinci civic üçüncü durumda. Megane ve egea nın Filo ve ticari satışları da düşünerek yorumu size bırakıyorum.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Erc

0
Aracınız
Bir hafta önce 1.5 turbo 182 bg hatchback civic aldım.aracın dış görünüşü çok hoşuma gitmişti. Ve test ettikten sonra performansını sevdim iç mekanda eskisine göre kaliteliydi. almaya karar verdim.tsı motor 122bg dsg şanzıman golf 7 kullanıyordum.sattım ve civic aldım.açıkçası Honda'yı sevdim. Golfe göre olumsuz bulduğum şanzıman oldu çünkü dsgye alışmıştım.yakıt Biraz daha fazla gibi. Civic kesinlikle dinamik ve direksiyon hissiyatı, yolu hissedişiniz,direksiyonun verdiği tepkiler bence çok iyi.motorzaten harıl harıl güç üretiyor.bir süre daha kullandıktan sonra izlenimlerimi paylaşırım.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bir hafta önce 1.5 turbo 182 bg hatchback civic aldım.aracın dış görünüşü çok hoşuma gitmişti. Ve test ettikten sonra performansını sevdim iç mekanda eskisine göre kaliteliydi. almaya karar verdim.tsı motor 122bg dsg şanzıman golf 7 kullanıyordum.sattım ve civic aldım.açıkçası Honda'yı sevdim. Golfe göre olumsuz bulduğum şanzıman oldu çünkü dsgye alışmıştım.yakıt Biraz daha fazla gibi. Civic kesinlikle dinamik ve direksiyon hissiyatı, yolu hissedişiniz,direksiyonun verdiği tepkiler bence çok iyi.motorzaten harıl harıl güç üretiyor.bir süre daha kullandıktan sonra izlenimlerimi paylaşırım.

Gule gule kullanin. Sanzuman kaybi var ne yazik ki, manuel olsa guc daha hissiyatli olurdu. Buna da sukur, ilk defa turbo geldi :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

Geri