Yeni FC5

Arkadaşlar bu fc5 lerin göçük problemi ni inş gidermişlerdir ama ben kullanıcı hatası diyen bir firmaya inanmıyorum. İkinci olarakta bu göçük olayı gün geçtikçe oluşmaya başlıyor. İnş sizinkinde oluşmaz.

Sent from my D5803 using CivicTR Forum mobile app

Aracınız
Zekice kardesim keyfini kacirmayim ama malesef zamanla olusan bir durum bu. Mayis uretim ankara efeden aldigim aracta her iki taraftada mevcut malesef. Honda konuyla ilgili calismasi mevcut, bugun bir aciklama yaptilar zaten. Yakin zamanda bir gelisme olacaktir diye dusunuyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba, honda açıklama yaptı derken resmi bi açıklamamidir, kaynak gösterebilir mısınız. Merakımdan ve takipte olduğumdan soruyorum.

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

sezgi

0
Bende kasim ayinda almistim. Basta yoktu, sonradan olusmaya basladi. Ayrica aracin cesitli yerlerinden de sesler gelmeye basladi.

Senin yerinde olsam almadan geri iade ederim.

Ustelik de madem simdikilerde bu sorun, malzeme degistirdikleri icin yok, bizdekilerin hatali oldugunu niye kabul etmiyorlar. Yalanci bir firma. Bendeki arabayi hukuki yollar kullanarak bir sekilde hondaya iade edicem ve bir daha kapisinin onunden bile gecmeyecegim.

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bende kasim ayinda almistim. Basta yoktu, sonradan olusmaya basladi. Ayrica aracin cesitli yerlerinden de sesler gelmeye basladi.

Senin yerinde olsam almadan geri iade ederim.

Ustelik de madem simdikilerde bu sorun, malzeme degistirdikleri icin yok, bizdekilerin hatali oldugunu niye kabul etmiyorlar. Yalanci bir firma. Bendeki arabayi hukuki yollar kullanarak bir sekilde hondaya iade edicem ve bir daha kapisinin onunden bile gecmeyecegim.

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kesinlikle yerden göğe kadar haklı bir yorum. henüz 10 aylık ve 17 bin km olan arabada sol kapıdan sol emniyet kemerinden torpidodan sol ve sağ ön üst hoparlörlerden trim sesi gelmeye başladı. Pedalların diplerinin yağlanmaya ihtiyacı var basınca gıcır gıcır ses geliyo. Ayrıca bu zaman kadar oluşmayan göçük. Çok çok dikkatli bakınca fark edilmeye başlandı. umarım büyümez. bu arabaya bu parayı verene kadar superb/octavia tercih et golf tercih et. Honda güzeldi ilk defa aldık gördük. Yetti bize bundan sonra işim olmaz.

Geri