Yeni Honda Civic FE Kasa 2022 ( Öğrenelim, Bildiklerimizi Paylaşalım )

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Aracınız
Civic FC5 2020
Güzel inceleme emeğine sağlık
İllaki güzel ve daha güncel tabi.
Ve Zevk işi bu saygımız var
Ama

Civici sevme nedenlerim bu yeni kasada ne yazıkki yok.
Fc5 veya bir Fd6 gibi yoldan geçince dönüp beni baktıramaz yani işin özü.

Civic mi corolla mı
Yada BMW mi mercedes mi
Diyenlerin ilk tercihi olamayacak bir kasa
Klasik ağır başlı bir sedan havası var.

Redmi Note 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Güzel inceleme emeğine sağlık
İllaki güzel ve daha güncel tabi.
Ve Zevk işi bu saygımız var
Ama

Civici sevme nedenlerim bu yeni kasada ne yazıkki yok.
Fc5 veya bir Fd6 gibi yoldan geçince dönüp beni baktıramaz yani işin özü.

Civic mi corolla mı
Yada BMW mi mercedes mi
Diyenlerin ilk tercihi olamayacak bir kasa
Klasik ağır başlı bir sedan havası var.

Redmi Note 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tercih konusunda doğru demişsin ama bu şundan olabilir civic fc5 ten beri c+ segment olarak piyasasaydı ondan dolayı kasa olarakta bi D segment olmasada D segmenti havası var özellikle iç dizaynı çok iyi bence

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Alan arkadaşa hayırlı olsun, yeni her zaman yenidir, kimisi spor sever kimisi ağırbaşlı şahsen 2004,2009,2014 ve şuan 2017 kasalar arasında seçim yap deseler 2009 ve 2017 derim yaşım 40 ancak bir 5 sene sonra sanırım 2014 ve 2022 dicem :) yaşlanacaz artık

Bende fe kullanıcısıyım aracımı takas ile aldım ilk defa otomatik vites ve otomatik el freni kullanıyorum mazur görün aydınlatmanızı rica edicem el freni butonunu yukarı kaldırıp aktif ediyorum buraya kadar herşey tamam arabayı çalıştırdıktan sonra vitesi p den d ye alıp gaza basıp gitmeden önce o el freni butonuna basmalımıyım yoksa el freni aktifken vitesi d ye alıp gaza basınca ekrandaki uyarısı gidiyo butondaki ışık sönüyo ve kullanıyorum hangisi doğru tuşa basarak pasif etmekmi yoksa aktifken gaza basıp kendisini kaptıncada oluyomu

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende fe kullanıcısıyım aracımı takas ile aldım ilk defa otomatik vites ve otomatik el freni kullanıyorum mazur görün aydınlatmanızı rica edicem el freni butonunu yukarı kaldırıp aktif ediyorum buraya kadar herşey tamam arabayı çalıştırdıktan sonra vitesi p den d ye alıp gaza basıp gitmeden önce o el freni butonuna basmalımıyım yoksa el freni aktifken vitesi d ye alıp gaza basınca ekrandaki uyarısı gidiyo butondaki ışık sönüyo ve kullanıyorum hangisi doğru tuşa basarak pasif etmekmi yoksa aktifken gaza basıp kendisini kaptıncada oluyomu

2 Side aynı hangisi kolayınıza geliyor ise onu yapın bana kalırsa gaza basın gitsin en azından düğme eskimez

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2 Side aynı hangisi kolayınıza geliyor ise onu yapın bana kalırsa gaza basın gitsin en azından düğme eskimez

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

19 kasımdan beri aracı kullanıyorum ve daha hiç el freni aktifken tuşa basıp kapatıp hareket etmedim hep aktifken gaza bastım kendisi otomatik devre dışı kaldı ama bu zararlımı değilmi bilmiyorum balatalara frene ve cvt ye kosa yada uzun vadede ciddi bir zararmı veriyorum yoksa olması gerekenimi yapıyorum emin değilim

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021

Bende fe kasa kullanıyorum takastan aldım :) bunu bence 1.000 bakımına gittiğinde serviste sorman daha sağlıklı olabilir ama indirmeden gaza basıpta gitmende sakınca olduğunu sanmıyorum elektronik sonuçta ben genelde kendim indiriyorum ama

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Yeni deneyimlediğim birşeyde 3 sürüş modundada özellikle eco ve normal modda gaz tepkimeleri çok farketmiyor eco modda bile gayet iyi yürüyor araba tabi bunu uzun yolda denemek lazım yakıt tasarrufu açısından

Geri