Yeni Honda Civic FE Kasa 2022 ( Öğrenelim, Bildiklerimizi Paylaşalım )

Ad Soyad
Abdullah Karakurt
Aracınız
Civic FE1 2021
Ayrıca diğer paketlerde de aynımı bilmiyorum ama Executive+ da silecek suyununda sileceklerden çıkması güzel bir ayrıntı olmuş
Birde koltuk ısıtması fc5 e göre daha iyi ısıtıyor gibi geldi bana

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cok hos olmus. Alana kadar bilmiyordum. Mercedesilerde var daha afillisi. Ona benzemis

Ad Soyad
Abdullah Karakurt
Aracınız
Civic FE1 2021
2. Madde için aynen iptal edilmiş sanırım öyle bi konuda açmıştım sadece uzaktan mesela aracı açtın 30 sn 1 dk boyunca araca binmedin o zaman kitliyormuş ama aracın içinden indin gittin o zaman kitlemiyor
3. Madde içinde soğuklardanmı diyim aracı yıkadığındamı diyeyim bagaj lastik fitilleri yapışıyor sanırım birbirine ondan dolayı açılmıyor olabilir

Simdi servisteyim 1000 km bakimi icin. 2. Madde icin soyledim. Bakalim gizli ozellikse anlariz. Iptal edilmisse anlamsiz bir iptal olmus. Bir onceki fc5 executive plusta olupta bunada olmayan 2 guzel ozellik var. biri uzaklasinca otomatik klit digeride aynalardaki kor nokta uyarici ve geri gorus capraz trafik uyari sistemleri. Iptal edilmesi tahlihsizlik olmus.

Bagaj kapagi pistonu bende hic fonksiyon gostermiyor.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Simdi servisteyim 1000 km bakimi icin. 2. Madde icin soyledim. Bakalim gizli ozellikse anlariz. Iptal edilmisse anlamsiz bir iptal olmus. Bir onceki fc5 executive plusta olupta bunada olmayan 2 guzel ozellik var. biri uzaklasinca otomatik klit digeride aynalardaki kor nokta uyarici ve geri gorus capraz trafik uyari sistemleri. Iptal edilmesi tahlihsizlik olmus.

Bagaj kapagi pistonu bende hic fonksiyon gostermiyor.

Eğer gizli özellikse daha başka özelliklerde olabilir bence tek onu gizli özellik yapmazlar senin o iptal edilmesi talihsizlik olmuş dediklerinde belki gizli özellikle açılabilir bildiğim kadarıyla hondalarda falan gizli özellik yoktu geçmiş yıllarda ama bu kasayla gelmiş olabilir

Ad Soyad
Abdullah Karakurt
Aracınız
Civic FE1 2021
Evet mercedestede var mersoda 10 tane falan su çıkışı var hepsinden atıyor hondada 2 tane galiba ama kaputta olmaması daha iyi böyle ayrı güzel daha şık

30 dakika once servisten ciktim. Direksiyon altindaki sesi gecirdiler. Bagaj kapagininda ayarini yaptilar fakat uzaklasinca otomatik kitleme yokmus

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Ad Soyad
İsmail
Aracınız
Civic FE1 2021
30 dakika once servisten ciktim. Direksiyon altindaki sesi gecirdiler. Bagaj kapagininda ayarini yaptilar fakat uzaklasinca otomatik kitleme yokmus

Merhaba, trim sesi benim araçta da var.Kaynağı ve çözüm yolu ile ilgili birşey söylediler mi? Hangi servise gittiniz acaba?

Ad Soyad
Deniz A
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhabalar,
FE1 kasa exe+'da android auto kablosuz özelliğini kullanabilen oldu mu ? Üstteki arkadaşların yorumlarında bahsedilen gizli menüden açıp denedim fakat olmadı.
Konu hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşabilirse çok memnun olurum.

Ad Soyad
Işık Aslandede
Aracınız
Civic FE1 2021
Selamlar,

Dün itibariyle FE1 182 bg Exe Plus sahibi oldum. Araci ilk sahibinden sifir aldim ancak 1 aydan uzun süre garajda bekledigi ve hiç kullanilmadigi icin 1000 km/1 ay ücretsiz bakim/kontrol hakkimi geçirdiğimi öğrendim bayiden. Nedir bu 1000 km bakimi/kontrolü bilgi verirseniz sevinirim . Çok elzem birseyse araç 1000 km olunca götüreceğim . Su an 200 km oldu. Masallahi var, Civic yakiti seviyor ;)

Bunu almadan once 2021 Skoda Superb 1.5 TSİ ACT aracim vardi 7lt/100 km gezerken su an Civic ekran verisi 9.6 lt/100 km. Sehir ici sayilmaz,genel kullanim İzmir ve civari çevre yolunda 120-130km bandinda seyir.

Daha onceleri Subaru Forester XT 240 bg ile sehirici 10lt/100 km tüketime aliskinim ama 1.5 Turbo motorun bu denli istahli tüketimi sasirtti biraz. İlk Hondam, daha önce bir tecrübem olmadi Civic ile.

3 test sürüşü ve piyasada istedigim renkte aracı aramakla geçen bir süreden sonra biraradayiz. Dizayn ve sürüş olarak basarili buldugum bir araç. Forumu takipte olacagim . Herkese araciyla keyifli sürüşler dilerim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Selamlar,

Dün itibariyle FE1 182 bg Exe Plus sahibi oldum. Araci ilk sahibinden sifir aldim ancak 1 aydan uzun süre garajda bekledigi ve hiç kullanilmadigi icin 1000 km/1 ay ücretsiz bakim/kontrol hakkimi geçirdiğimi öğrendim bayiden. Nedir bu 1000 km bakimi/kontrolü bilgi verirseniz sevinirim . Çok elzem birseyse araç 1000 km olunca götüreceğim . Su an 200 km oldu. Masallahi var, Civic yakiti seviyor ;)

Bunu almadan once 2021 Skoda Superb 1.5 TSİ ACT aracim vardi 7lt/100 km gezerken su an Civic ekran verisi 9.6 lt/100 km. Sehir ici sayilmaz,genel kullanim İzmir ve civari çevre yolunda 120-130km bandinda seyir.

Daha onceleri Subaru Forester XT 240 bg ile sehirici 10lt/100 km tüketime aliskinim ama 1.5 Turbo motorun bu denli istahli tüketimi sasirtti biraz. İlk Hondam, daha önce bir tecrübem olmadi Civic ile.

3 test sürüşü ve piyasada istedigim renkte aracı aramakla geçen bir süreden sonra biraradayiz. Dizayn ve sürüş olarak basarili buldugum bir araç. Forumu takipte olacagim . Herkese araciyla keyifli sürüşler dilerim.
Eger mahsuru yoksa ne kadara aldınız? Yazdiklara o fiyatlara satılıyor mu ?

Geri