Yeni Honda Civic FE Kasa 2022 ( Öğrenelim, Bildiklerimizi Paylaşalım )

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Selamlar,

Dün itibariyle FE1 182 bg Exe Plus sahibi oldum. Araci ilk sahibinden sifir aldim ancak 1 aydan uzun süre garajda bekledigi ve hiç kullanilmadigi icin 1000 km/1 ay ücretsiz bakim/kontrol hakkimi geçirdiğimi öğrendim bayiden. Nedir bu 1000 km bakimi/kontrolü bilgi verirseniz sevinirim . Çok elzem birseyse araç 1000 km olunca götüreceğim . Su an 200 km oldu. Masallahi var, Civic yakiti seviyor ;)

Bunu almadan once 2021 Skoda Superb 1.5 TSİ ACT aracim vardi 7lt/100 km gezerken su an Civic ekran verisi 9.6 lt/100 km. Sehir ici sayilmaz,genel kullanim İzmir ve civari çevre yolunda 120-130km bandinda seyir.

Daha onceleri Subaru Forester XT 240 bg ile sehirici 10lt/100 km tüketime aliskinim ama 1.5 Turbo motorun bu denli istahli tüketimi sasirtti biraz. İlk Hondam, daha önce bir tecrübem olmadi Civic ile.

3 test sürüşü ve piyasada istedigim renkte aracı aramakla geçen bir süreden sonra biraradayiz. Dizayn ve sürüş olarak basarili buldugum bir araç. Forumu takipte olacagim . Herkese araciyla keyifli sürüşler dilerim.

1.000 bakımında kapsamlı birşey olmuyor rodaj gibi düşünün servise gidiyorsunuz araca bakıyorlar yolunda gitmeyen birşey varmı akan kokan birşey varmı diye o kadar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
1.000 bakımında kapsamlı birşey olmuyor rodaj gibi düşünün servise gidiyorsunuz araca bakıyorlar yolunda gitmeyen birşey varmı akan kokan birşey varmı diye o kadar

Bunun için de para vermeyin, çirkef çıkarın sıfır araba neticede. Benim araba 5 bin geç girdi bakıma ama pek bişey diyen olmadı.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ad Soyad
Işık Aslandede
Aracınız
Civic FE1 2021
Kazası belasız inşallah normal fiyat bekledikçe ne olacağı belli olmaz

2021 Kasim lansman döneminde alabilenler icin araç 435.000 TL ve USD/TL 9.7 -10 arasindaydi.
(takribi 44.000 USD)

Maalesef kurdaki anormal hareketlenmeyle beraber fiyatlar uçtu. Güncel liste fiyatlarina baktigimizda araçlar lansman dönemi usd karsiliklari üzerine bir de zam yemiş durumda.( takribi 45.000 usd )

ileride olusabilecek kur hareketliligini fiyatlara bagladilar oyle de gidiyorlar diye düşünüyorum.

Geri