Yeni Honda Cıvıc Hakkında Düşünceleriniz ?

Wordls

0
Honda civic ex testim az önce bitti hemen eksi ve artilarini anlatayim.

#ARTILARİ
Aracin disi oldukca guzel. Amerikan parklar cok şık.
İcinin genislemeside belli oluyor. Baya genis ic mekan. Gostergeler basarili. Ön torpido ustu kisa tutulmus oncekine gore. Koltuklar insani sariyor. Kullanim daha zevkli oluyor. Sanziman tahmin ettigim gibi nissan ve bi donem fluencede kullanilan bir sanziman. Yumusak bir kullanimda motor sesi yok abaninca ses artiyor ve arac yuksek devirde takiliyormus gibi oluyor. Bir sure sonra siz sanzimana yön verebiliyorsunuz. Sizin istediginiz bir degisim sagliyor. Normal kullanimda cok sessiz fakat spor kullanimda biraz ses var. Bu sanziman kesinlikle yumusak kullanima uyumlu. Gecisler daha yumusak cunku.
F1 olmamasi normal. Cunku bu sanziman kulakciklarla performanstan cok gurultuye yer verir. Cok ses az performans. Aracin arkasi bagimsiz olmus. Bu sayede yol tutus ve konfor artmis.
Aracin yalitimi cok iyi. Eskisiyle arasinda cok fark var!!
Ön takim elden gecirilmis sivi dolgulu alt suspansiyon kullanilmis. Yol tutus cok daha iyi artik. Tanidik oldugu icin araci virajlarda limitin ustunde kullandim. Arac yatiyor fakat hic cizgisini bozmuyor. Cok begendim. Frenler artik tutuyor :) cok daha iyi artik.
Yol sesi gelistirilmis ses yok fazla. Sunroof ilk kademede azcik daha yukselmis. Buda disaridan daha sık durmus. Ledli farlari uzunlari sisleri sinyalleri basarili.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Wordls

0
#EKSİLERİ
Kaporta hala ince. Motor kapagi otomatik acilmaliydi. Hala cubuk var. Janlar 16 ve hic gostermiyor. Ex paketi haric diger paketlerde halojen far var ☹️ arka koltuk kenarlari sert plastik olmus. Orasi eskiden koltugun devamiydi. Arkadaki adamin kolunu rahatsiz ediyor. Cok ama cok sacma olmus. Artik arka zemin duz degil. Led aydinlatma yok. Sari heryer plaka haric.
Kapi aydinlatma goremedim.
Ses sistemi duzelmis fakat bir vw degil hala. Fan seviyesi ekrandan dokunmatik yapiliyor. Hic ama hic kullanisli degil!! Arac 2 cm alcatilmis dendi fakat bana max 1 cm geldi. Hala lastik ve camurluk arasi fazla aralikli. Egsoz gizli olmamaliydi. Kesinlikle egsoz ucu konmali. Tampon ufaktan kesilerek. Vites kemikli. Sevebilirde sevmeyebilirsinizde.
Aynalar manuel kapaniyor kumandadan degil.

Wordls

0
faf5848d49f8d21f33c484030a0e0029.jpg

Wordls

0
Hold tusu iptalinde sadece one kayma iptal oluyor buda cok iyi bise. Yokusta park etmek sacma oluyor yoksa.

Aracınız
Aracınız
Anlaşılan FB7 elegance, göstergeler, doluluk ve özellikleriyle efsane bayrağını taşır artık...

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Fb7 ler tr ye gec geldi ve erken raftan kalkti

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri