Civic FC5 Yeni Honda Civic Ortalama LPG Yakıt Tüketimi...

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Evet, Simit depo hocam , fb7 vardı o araç evet 32 litreden fazla hiç almadı fakat Fc5 2021 model 38'den aşağı hiç almadım.
Bende FC5 2018 var bende çok dikkat etmedim...ama genelde 32/33 lerde dolunca benzinlikte aşırı ses geliyor ben durdur diyorum pompacıya...

Simit üzerinde kaç LT lik olduğu yazar Bi bakın...40 lt ise .....Bi lpg bakımını yaptırdığınız yere sorun...

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ad Soyad
Zafer Durak
Aracınız
Civic FC5 2021
Bende FC5 2018 var bende çok dikkat etmedim...ama genelde 32/33 lerde dolunca benzinlikte aşırı ses geliyor ben durdur diyorum pompacıya...

Simit üzerinde kaç LT lik olduğu yazar Bi bakın...40 lt ise .....Bi lpg bakımını yaptırdığınız yere sorun...

Benim bu kadar yazılanlardan sonra çıkardığım sonuç şu ; Belirli bir model yılından sonraki araçların depolar 40 lık depo.
Birçok kullanıcının deposu evet 32 litre diyorlar fakat bende durum bu şekilde hocam 38-39 litre alıyorum sürekli. Sabah bakıp kontrol edeceğim tank üzerinden.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Benim bu kadar yazılanlardan sonra çıkardığım sonuç şu ; Belirli bir model yılından sonraki araçların depolar 40 lık depo.
Birçok kullanıcının deposu evet 32 litre diyorlar fakat bende durum bu şekilde hocam 38-39 litre alıyorum sürekli. Sabah bakıp kontrol edeceğim tank üzerinden.
40 lık depo diyelim....32 lt de dolması normal....Geri kalan 8 lt boşluk tankın emniyeti için diye biliyorum...Daha önce bu konuyu araştırmıştım.....

Sizin 38 lt alması normal değil hocam...

Geri