Civic FC5 Yeni Honda Civic Ortalama LPG Yakıt Tüketimi...

Aracınız
Civic FC5 2020
Bence Honda.com.tr ye sikayet yazın. Ben yazdım, servisten hemen arayıp test yapalım dediler. Fakat test i hafta içi Honda merkeze bağlanarak yapabiliyorlarmış benim de hafta içi vaktim olmadi bir türlü götüremedim
Sizkn zamanınız varsa hemen yapın derim. Cok kisiden sikayet giderse mutlaka düzeltme gelecektir diye düşünüyorum
@Kara Şimşek Honda cm tr ye bugün yazdım dönüş yaptılar fakat onlar böyle bir çalışmamız yok bu konuyla ilgili servinizle yakıt değerleri konusunda görüşün dedi bilginiz olsun acaba ben mi beceremedim

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar. Alırken en büyük endişem yakıt tüketimi idi fakat Honda beni bu konuda üzmedi. daha 2 haftalık araç ve 750 kilometrede olmasına rağmen tüketim ortalaması 8.8lt. hem de İstanbul şehir içi trafiğinde kullanıyoruz. 3.03 e Opetten alıyorum lpg yi. 3.03×8.8÷100=26.6 kuruş. Lpg ye geçene kadar yaktığı benzini de koy 28 kuruş. Bu arada hep Eco modda kullandım. 20190113_151324.jpg

Aracınız
Civic FC5 2018
@Kara Şimşek Honda cm tr ye bugün yazdım dönüş yaptılar fakat onlar böyle bir çalışmamız yok bu konuyla ilgili servinizle yakıt değerleri konusunda görüşün dedi bilginiz olsun acaba ben mi beceremedim
Beni once Honda Turkiye den arayip detayli bilgi adilar. Hemen sonrasinda araci aldigim bayi Izmir Çamkıran müşteri hizmetleri arayıp yakıt testi yapmamiz lazım dediler. Hafta ici full lpg ile gitmemi istediler henuz vakit bulup gidemedim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Beni once Honda Turkiye den arayip detayli bilgi adilar. Hemen sonrasinda araci aldigim bayi Izmir Çamkıran müşteri hizmetleri arayıp yakıt testi yapmamiz lazım dediler. Hafta ici full lpg ile gitmemi istediler henuz vakit bulup gidemedim.
Bi yukarıdaki @demirozdemir mükemmel bir değer kesinlikle problem var ekran görüntüsü aldım göstereceğim bend Ayışığı Honda ya bu hafta içi olmaz ama malum iş güç Cumartesi için randevu almaya çalışağım

Aracınız
Civic FC5 2018
Evet aynen. Duanda yol bilgisayari ortslamayi 16,5 gosteriyor. Hep şehiriçi gitmiyorum. %50 cevre yolunda 90-100 gidiyorum. Ama asil degeri tabi tekrar yakit alınca hesaplayacagim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Evet aynen. Duanda yol bilgisayari ortslamayi 16,5 gosteriyor. Hep şehiriçi gitmiyorum. %50 cevre yolunda 90-100 gidiyorum. Ama asil degeri tabi tekrar yakit alınca hesaplayacagim.
Yüksek kalıyor maalesef ben anlamadım en son total LPG aldım 240 km yapar gibi bir diş kaldı çünkü bakalım servis ne diyecek sizden ricam beni de etiketleyerek yazmanız bende bir gelişme olduğu yazam muhakkak yazacağım

ywzckr

0
Merhaba arkadaşlar. Alırken en büyük endişem yakıt tüketimi idi fakat Honda beni bu konuda üzmedi. daha 2 haftalık araç ve 750 kilometrede olmasına rağmen tüketim ortalaması 8.8lt. hem de İstanbul şehir içi trafiğinde kullanıyoruz. 3.03 e Opetten alıyorum lpg yi. 3.03×8.8÷100=26.6 kuruş. Lpg ye geçene kadar yaktığı benzini de koy 28 kuruş. Bu arada hep Eco modda kullandım. Ekli dosyayı görüntüle 250017

Hocam kusura bakmayın bana biraz imkansız geldi istanbul şehir içi tüketim ortalaması 8.8 şaşırdım.
Çünkü ben istanbulda değilim trafik yok denebilir şehir içinde 13-14 litre lpg tüketiyorum. Benzinde aylık 16 litre her marşa basışımda ısınırken yaklaşık 250 ml benzin içiyor aracım.
Rica etsem ortalama hızın olduğu bölümü de paylaşabilir misiniz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri