Civic FC5 Yeni Honda Civic Ortalama LPG Yakıt Tüketimi...

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba gençler,
Son yakıt tüketimim şu şekilde:
33 lt lpg ile 440 km yapmışım
100 km de 7.7 lt
Yol bilgisayarı 7.2 gösteriyor
Benzin sanırım 825 km de 3 lt dolayında, hadi 5 lt olsun.
Km de yaklaşık 25 kuruş
Karma tüketim, şehir Ankara...

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Selam arkadaşlar,
Balıkesir Merkez, 2018 eco executive, aracım 2500 km' de, şehir içi sakin sürüş, 37 lt lpg' ye karşılık 260 km menzil

S

Silinen üye 11736

Guest
Econu kapattı ifadesinden kastedilen bu fonksiyonun kullanılmamasıdır. Ekranda bunu ifade eden yeşil ikon çıkmamaktadır @anth

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
Nereledesin Başkan sen yaaa iyi güzel tüketim olmuş 110 sonrası yakmaya başlıyor zaten araçlar ama bizim arabanın uzun yol verileri çok güzel dizelden daha ekonomik şehir içleri ne alemde var mı bi değişiklik Başkan

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trabzondaydim hocam aile ziyareti filan, arabaya izolasyon yaptim derken pek giremedim foruma bosluk bulursam bikac isim daha var onlari da halledecem. Sehir icinde hava sicak burda 20 derece civarlarinda biraz mesafe artti ama sicakliktan diyorum econ kapali bu ara kullandikca bakarim neler degisicek.

Aracınız
Civic FC5 2020
Trabzondaydim hocam aile ziyareti filan, arabaya izolasyon yaptim derken pek giremedim foruma bosluk bulursam bikac isim daha var onlari da halledecem. Sehir icinde hava sicak burda 20 derece civarlarinda biraz mesafe artti ama sicakliktan diyorum econ kapali bu ara kullandikca bakarim neler degisicek.

İzolasyon nasıl oldu ne kadar tuttu Başkan biliyorsun benim araçta yeni ben de sinir oluyorum o küçücük taş seslerini içeri veriyor uyuz ediyor adamı tavsiye edermisin yaptırdığın işlemi geldiğine pişman ettim haaa amma soru sordum bende kusura bakma Başkan anlayışına sığınarak soruyorum

Geri