Civic FC5 Yeni Honda Civic Ortalama LPG Yakıt Tüketimi...

ywzckr

0
İzolasyon nasıl oldu ne kadar tuttu Başkan biliyorsun benim araçta yeni ben de sinir oluyorum o küçücük taş seslerini içeri veriyor uyuz ediyor adamı tavsiye edermisin yaptırdığın işlemi geldiğine pişman ettim haaa amma soru sordum bende kusura bakma Başkan anlayışına sığınarak soruyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Başkan ben yaptim ama fark ama bariz diyemem yalitimsiz civic e gore biraz iyi. Arac altina kaportaci bulamiyorum 2 saatlik daha isi var ama adamlar boya isinden cok kazandigi icin yagmurlu gunde gel diyorlar. Asagidaki linkte detayli konustuk bakarsin ordan detaylarina.
FC5 Ses Yalıtımı - Bitüself + Kauçuk yanmaz köpük
https://www.civictr.com/index.php?threads/FC5-Ses-Yalıtımı---Bitüself-+-Kauçuk-yanmaz-köpük.250222/

Aracınız
Civic FC5 2018
Go akaryakıt istasyonunda satılan ipragaz sizce nasıldır ilk defa almış bulundum istasyonda hediye temizlik bezi verdiler kalbimi çaldılar...

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Go akaryakıt istasyonunda satılan ipragaz sizce nasıldır ilk defa almış bulundum istasyonda hediye temizlik bezi verdiler kalbimi çaldılar...

:D Marketlerde benzinliklerde promosyon ben de dayanamıyorum. Kahrolsun kapitalizm :LOL:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

İzmir'de şehir içinde istasyonu yok bir iki kere şehir dışın da denk gelip aldım en çok km yi bu gaz ile yaptım, izmir de bulabilsem sürekli buradan alırım.

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaslar, son yakitimi SHell den almistim 32lt. 422km gittim sonra tekrar ayni istasyondan fulledim 32lt aldi. 422km nin tahminen 10-15km si benzinde gecmistir. yani sonunda dogru düzgün verilere ulasmis oldum. daha önce OPET ten aliyordum ve 43lt dolduruyorlardi ama gittigim km maksimum 390km oldu. ya opet gercekten 43lt doldurmuyordu ya da aracima 1000km kontrolunde resetleme yaptilar onun etkisi oldu. Cok yakan arkadaslara oncelikli önerim servise gidip araclarina resetleme yaptirsinlar. suanda benim icin aracin tek kötü diyebilecegim yönü ses yalitimi kaldi. özellikle davlumbazdan ve kapidan cok ses aliyor.
@@ywzckr @Kara Şimşek @@insatiable @@samuraiii

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaslar, son yakitimi SHell den almistim 32lt. 422km gittim sonra tekrar ayni istasyondan fulledim 32lt aldi. 422km nin tahminen 10-15km si benzinde gecmistir. yani sonunda dogru düzgün verilere ulasmis oldum. daha önce OPET ten aliyordum ve 43lt dolduruyorlardi ama gittigim km maksimum 390km oldu. ya opet gercekten 43lt doldurmuyordu ya da aracima 1000km kontrolunde resetleme yaptilar onun etkisi oldu. Cok yakan arkadaslara oncelikli önerim servise gidip araclarina resetleme yaptirsinlar. suanda benim icin aracin tek kötü diyebilecegim yönü ses yalitimi kaldi. özellikle davlumbazdan ve kapidan cok ses aliyor.
@@ywzckr @Kara Şimşek @@insatiable @@samuraiii

Neyi resetleme yaptırdın Başkan servisten tam bi öğrenip yazarmısın bana hazır servisteyken benim araç yaptırayım bende bugün öğrenme imkanın olursa sana zahmet

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Şehir içi 300, şehirlerarası 400 km.
Depo tam boş ve 31 litre alıyor.

100 kilometrede
10.3 litre şehir içi
7.75 litre şehir dışı