Civic FC5 Fc5 Kasa Civic Kasko ve Sigorta Ücretlerini Paylaşın Lütfen

Aracınız
2018 FC5 Eco elegance eşim ilk kez araç aldığı için halk sigorta 936 kasko da aynı firmadan 900 tl fiyat aldım honda mutluhan kendi fiyat teklifinde ise 2300 groupama kasko, sigorta ise 1122 tabi sakın hataya düşüp araç aldığınız yere yaptırmayın

Kasko için aldıgınız fiyat çok iyi bence de , teklifi bir kontrol edin derim teminatları vs

Aracınız
Civic FC5 2018
Fc5 dizel 0 premiuma bayiden sigorta yaptırdım.Ak sigorta 1100 kasko Groupama 2100(hasarsızlık indirimi yok).Bu arada sigortam.net e de sordum yeni araç klozu 3 yıl olan tek şirket Groupama imiş.Diğerleri 1 yıl.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar,
2018 model Ankara plakalı 1.6 executive eco sedan aracıma

15/11/2018 tarihinde

Trafik sigortası - Ray Sigorta - 593,75 / 3 taksit
Kasko - Unico Sigorta - 2.257,16TL / 9 taksit (biraz pahalı oldu ama 2.000TL altında teklif yoktu :cautious: )

imm : 250.000TL
doğal afet, terör, anahtarla çalınma dahil
ikame araç : 2x15gün
mini onarım : Autoking
yetkili servis ve orjinal yedek parça (cam dahil)

umarım yardımcı olur :)

meken

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Fc5 elegance eco otomatik. Ruhsat cikacagi icin uzerimdeki araci devretmeden trafik yaptirmak zorunda kaldim . 896tl

TURKCELL T50 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda Jazz
Öyle bişey yok yani zorunluluk yok sakın yaptırma yetkili servisi

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam banada zorunlu olarak yaptırmanız gerekiyor dediler. (0 faiz kampanyasından yararlanabilmek için) Nasıl bir yol izleyelim? Bununla ilgili başvurabileceğimiz bir yer var mı? Henüz aracı almadım ama kasko işi korkutuyor beni fazladan 2 bin lira ona vereceğime arabama koruma yaptırırım daha iyi.

Bu arada bir ek soru daha sorayım son zamanlarda araç alanlar hediye olarak neler alabildi? Seramik kaplamayı sordum dışardan firmaya yaptırıyoruz normalde 3 TL civarında ama size 2500 yaparız dediler çokta inandırıcı gelmedi. :)) Önerisi olan var mı?

Hocam banada zorunlu olarak yaptırmanız gerekiyor dediler. (0 faiz kampanyasından yararlanabilmek için) Nasıl bir yol izleyelim? Bununla ilgili başvurabileceğimiz bir yer var mı? Henüz aracı almadım ama kasko işi korkutuyor beni fazladan 2 bin lira ona vereceğime arabama koruma yaptırırım daha iyi.

Bu arada bir ek soru daha sorayım son zamanlarda araç alanlar hediye olarak neler alabildi? Seramik kaplamayı sordum dışardan firmaya yaptırıyoruz normalde 3 TL civarında ama size 2500 yaparız dediler çokta inandırıcı gelmedi. :)) Önerisi olan var mı?
sakin yaptırmayın tanıdğınız sigortacı varsa "poliçeleri hazırladım size(bayiye) mail atıyorum "desin . hiç birşey diyemezler.. tanıdğınız sigortacıyla konuşun o halletsin.. ben trafik sigortasını yaptırdım bayiden 200 tl fazla fiyat çıkarmışlar yaptırmış bulundum.. kaskoyu dışarda yaptırdım..

Aracınız
Honda Jazz
sakin yaptırmayın tanıdğınız sigortacı varsa "poliçeleri hazırladım size(bayiye) mail atıyorum "desin . hiç birşey diyemezler.. tanıdğınız sigortacıyla konuşun o halletsin.. ben trafik sigortasını yaptırdım bayiden 200 tl fazla fiyat çıkarmışlar yaptırmış bulundum.. kaskoyu dışarda yaptırdım..

Çok sağolun hocam.

Ben de aracı alırken tutturdular illaki aldığım bayinin kendisine ait kaskosundan yaptıracaksın diye.
Neden dedim, efendim mecburlarmış da kredi kampanyasıymış vs...
Fiyatı pahalı( eureko o zaman hem daha ucuzdu hemde %15 bonus veriyordu), mini onarım hizmeti sadece yılda bir kere 150 tl ye kadar, (ben her sene otoking e giderim, burada öyle bir seçenek yok. 150 lira mini hasarın işçiliğini bile karşılamaya yetmez) anahtar üzerindeyken çalınma koruması yok.
Başka servise hasar için gittiğinde de yanlış hatırlamıyorsam farklı bir durum da vardı
Almıyorum o zaman aracı dedim ondan sonra sustular. Yani kısaca hangi kasko ve zorunlu trafik sizin uygunsa onu seçin. Eğer gerçekten sıfır faiz kampanyası için kaskoyu belirli bir yerden yaptırma şartı varsa kampanya koşullarını yazılı olarak göstersinler size.

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
2018 eco exe aracım için;
1050 TL trafik ve 2200 TL kasko fiyatı verildi. Herhangi bir hasarsızlık indirimim yok.

Geri