Yeni Makyajlı Civic FC5 Tanıtıldı, 14 Eylül'de Satışta, 141 bin 500 TL'den Başlıyor

Aracınız
Civic FC5 2018
Zaten bu araçta bu donanımlar vardı. Sadece söküldü satıp sözde fiyat indirdik imajı verdiler. Bu kadarına artık pes doğrusu diyorum.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
bence bom boş bir makyajlanma olmuş, elimizdeki FC5 leri satıp makyajlıya geçmek için bir sebep bulamıyorum ben.

Aracınız
Honda CRV
Avrupaya en dolu paketten vermek zorunda Ncap testlerinden yoksa 4 yıldız alabiyorlar, Ncap testlerine Bisiklet yaya ve duran araca otomatik frenleme testi soktular sizin aracınız bunları yapmıyorsa 4 yıldız alıyor artık. O yüzden o makyajlı kasalar avrupaya gidenler dolu dolu gidiyor burada satılanların sadece ve sadece executive plus olanında var bu donanım diğerlerinde yok.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Dışta bir şey olmamış sadece yeni corolla çıktığı için honda sensing gelmiş. Ona rağmen bir çok eksiği var. Örneğin head up display yok, 360 derece kamera yok, o kadar sensör ve otonom sürüş varken park yok, bagaj ve arka havalandırma keza aynı. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynen hocam (y)
Yeni yenidir mantığı ile sıfır araç alanlar için FC5 çok mantıklı bir seçenek.
Ancak makyajlı haliyle bile 1.5 Turbo motor haricinde FB7den FC5e geçmezsem olmaz dedirtecek bir gelişme göremedim. Hatta FD6dan bile FC5e bile geçiş için woow dedirtecek bir gelişme göremiyorum.

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Aracın dışında, ekleme sayılabilecek kayda değer hiç bir şey yok, içerisinde ki eklemeler ise Avrupa' da bazı ülkelerde ama özellikle Amerika ve Kanada' da standart olarak sunulan donanımların, hadi size de ayıp olmasın size de yeni bir araç yapalım adı da Executive + olsun hadi alın kullanın bari diyerek yapılmış bir pazarlanma yönteminden başka bir şey değil. Tabii ki bu benim kişisel fikrim, hayır ben çok beğendim mutlaka alırım, diyen olursa da kesinlikle saygı duyarım ama kendi namıma Executive paketimi, bu Executive + için satmam.

S

Silinen üye 20336

Guest
FC5’de anahtardan araç çalıştırma özelliği var ve sözde makyajlı FC5’te yine yok bu özellik !

Diğer güvenlikle(sensörler v.s.) ilgili güncellemeler de sadece Executive + için geçerli...! Yani buna makyaj değil ilave donanım paketi eklenmiş demek daha uygun galiba...
Diğer donanımlara da 16 jant yerine 17 jant takacaklarmış? Onu biz kendimiz 18’inden de takardık...!

Bize yıllardır avrupanın amerikanın eski teknolojilerini satarak para kazanan zihniyet bu...! Servisten parayla kararan dikiz aynası almak, yan aynaları kapatma modülü taktırmak v.s. nasıl bir vizyonun ürünüdür... Zaten üreticisinin 30 bine mal ettiği otomobili biz 150 bine alıyoruz bir de aracın sahip olduğu özellikleri traşlıyorlar...! Bir süre sonra bir kaç özelliği sökmeden piyasaya sürüp makyajlandı diyorlar.
Paralarımızı alıyorlar bir şekilde ama sevgimizi almaları için yetecek paraları yok...

Aracınız
Civic FC5 2020
FC5’de anahtardan araç çalıştırma özelliği var ve sözde makyajlı FC5’te yine yok bu özellik !

Diğer güvenlikle(sensörler v.s.) ilgili güncellemeler de sadece Executive + için geçerli...! Yani buna makyaj değil ilave donanım paketi eklenmiş demek daha uygun galiba...
Diğer donanımlara da 16 jant yerine 17 jant takacaklarmış? Onu biz kendimiz 18’inden de takardık...!

Bize yıllardır avrupanın amerikanın eski teknolojilerini satarak para kazanan zihniyet bu...! Servisten parayla kararan dikiz aynası almak, yan aynaları kapatma modülü taktırmak v.s. nasıl bir vizyonun ürünüdür... Zaten üreticisinin 30 bine mal ettiği otomobili biz 150 bine alıyoruz bir de aracın sahip olduğu özellikleri traşlıyorlar...! Bir süre sonra bir kaç özelliği sökmeden piyasaya sürüp makyajlandı diyorlar.
Paralarımızı alıyorlar bir şekilde ama sevgimizi almaları için yetecek paraları yok...

Bu kadar güzel anlatılabilirdi. Arabayı aldıktan sonra ben aynaları kapatma modülü diye bir şey olduğunu görünce tüylerim diken diken olmuştu.

Aracınız
Civic FD6 2010
O ayna kapama modülünü de ekletince (serviste) bu seferde otomatik cam kaldırma modülü iptal oluyor. Yani bir özellik ekleyince, camların otomatik kapanması iptal oluyor. İlginç. Servis yetkilisine sorduğumda, ikisinden birinden feragat etmeniz gerekiyor demişti. Oysa ki kumandaya ikinci kez basılı tutulduğunda, hem camların-(Sanruf dahil) hem de aynaların katlanıyor olması gerekir. (Maalesef fc5'te bu iki özellik bir arada çalışmıyor)

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Adı makyaj işte honda fb7 kasada ne makyaj yaptı ki? Ön panjur ve jant
Ama honda işte bizim ülkede tutuluyor satılıyor malesef

SM-A505F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri