Yönetici arkadaşlar

Ad Soyad
Ahmet Aydınlı
Aracınız
Civic FD6 2009
İyi forumlar ayın 12 sinde ve 14 ünde 2 adet soru sordum. Kimse cevap yazmamış. Yeni üye olduğum için kimse yazdıklarımı görmüyor mu acaba diye kafama takıldı. Onay filan mı gerekli?

Ahmett

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Merhabalar hocam:

Sadece alım satım bölümü ile ilgili konular bizim onayımıza göre yayınlanır. Şahsi konularınız yayınladığınız günden itibaren görülüyor. Tecrübe eden üyemiz henüz olmadığı için veya daha herkez tam okumadığı için cevap yazılmamış olabilir.

Keyifli forumlar dilerim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ahmet Aydınlı Bey, eleştirilerimi lütfen yanlış anlamayın ama foruma yeni kaydolan kullanıcıların yaptığı genel hataları tekrarlıyorsunuz.
Foruma üye olurken özellikle "Tanışma" kısmına kısa bir tanışma mesajı atılmasını talep ediyoruz, siz bu husus atlamışsınız.
Ayrıca belirttiğiniz sorunlar öncesinde aracın km.si, bakım durumu gibi araçla ilgili önemli bilgileri belirtmeniz lazım.
Çoğu kullanıcı bu hususlara dikkat ediyor ve soruyu yazan belirtmemişse konularını mesajlarını pek dikkate almıyor, çünkü genelde sorunlar çok faktörlü oluyor ve ne kadar detaylı bilgi varsa o kadar net yorum yapılabiliyor.

Mesela bu konudaki mesajınızı okudum ama "kıt"sesi çok afaki kalıyor, aracın km.si belli değil, şanzıman yağı en son ne zaman değişmiş, motor kulağı hiç değişmiş mi? ön takımda hangi parçalar yenilenmiş? bunları belirtmemişsiniz. Youtube'a olayın video kaydını atıp paylaşırsanız bahsettiğiniz ses daha anlaşılır olacaktır, zaten video tavsiyesini @gkhnbkkl benden önce dile getirmiş. Dediğim gibi ne kadar detay verebilirseniz o kadar sağlıklı yorum alabilirsiniz.

Ek olarak FD6 'nın kronik sorunları için linkteki konuyu incelemenizi öneririm.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ad Soyad
Ahmet Aydınlı
Aracınız
Civic FD6 2009
Estafurullah Hamid bey atlamışım sanırım. Yazdım tanışma kısmına. Yazışmalarımda aracımın bilgilerini de yazmaya dikkat ederim. Kronik videoları üye olur olmaz izlemiştim. Tşk ederim.iyi forumlar.

mturker

Özel Üye
Estafurullah Hamid bey atlamışım sanırım. Yazdım tanışma kısmına. Yazışmalarımda aracımın bilgilerini de yazmaya dikkat ederim. Kronik videoları üye olur olmaz izlemiştim. Tşk ederim.iyi forumlar.
Ahmet bey merhaba aslında bugün size 2 kere yazicaktim ama @m2hamid hocamin dediği gibi detaylı paylaşım yaparsaniz hızlı çözüme ulaşır yada hızlı cevaplar gelir,
Ben 2 kere yazicaktim demiştim yukarıda zaman bulamadim yazdım geri sildim hatta çünkü ben size sizden çok soru sorucaktim. Yanlış anlamayın lütfen... İyi forumlar.

Honda madness

Ad Soyad
Ahmet Aydınlı
Aracınız
Civic FD6 2009
Forumda yeni olduğum için yönetici arkadaşlara bi şey danışmak istiyorum. Söyleyeceğim yanlış anlaşılmasın hiç bir ustanın bilgisini değerlendirme amaçlı yazmıyorum. Malum her ilde veya ilçede hondadan anlayan usta bulamayabiliyoruz. Kimi usta ben hondayı ellemem diyor kimide dememe yanılma yoluyla parça değiştiriyor. Kimide nokta atışı yapıyor. Diyeceğim şu ki forumda üyelerin bildikleri tanıdıkları kendilerinin gittikleri honda ustalarının paylaşıldığı bir bölüm var mı? Böyle bir bölüm uygun olur mu? Usta tavsiyesi kendi ustasının para kazanması açısından değil ama hakkıyla gerçek bir tavsiye??

mturker

Özel Üye
Forumda yeni olduğum için yönetici arkadaşlara bi şey danışmak istiyorum. Söyleyeceğim yanlış anlaşılmasın hiç bir ustanın bilgisini değerlendirme amaçlı yazmıyorum. Malum her ilde veya ilçede hondadan anlayan usta bulamayabiliyoruz. Kimi usta ben hondayı ellemem diyor kimide dememe yanılma yoluyla parça değiştiriyor. Kimide nokta atışı yapıyor. Diyeceğim şu ki forumda üyelerin bildikleri tanıdıkları kendilerinin gittikleri honda ustalarının paylaşıldığı bir bölüm var mı? Böyle bir bölüm uygun olur mu? Usta tavsiyesi kendi ustasının para kazanması açısından değil ama hakkıyla gerçek bir tavsiye??
İstanbuldaysaniz tavsiye edebilirim arar görüşürsunuz uyarsa gidersiniz.

Honda madness

Geri