Civic ES7 Yolcu airbag şişiricisi ücretsiz değişimi

Aracınız
Civic ES7 2002
Merhabalar. Hondadan gelen bir mesajı sizinle paylaşmak istiyorum belki ulaşmayan vardır.

ÇOK ÖNEMLİ GÜVENLİK DUYURUSU!! -Değerli 2001-2002-2003-2004-2005-2006 model HONDA CIVIC Otomobil Kullanıcımız, HONDA'nın sürekli kalite izleme faaliyetleri sonucu, aracınızın YOLCU hava yastığı şişiricisinin yenisiyle değişmesi gerektiği saptanmıştır. TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak uygulanacak, SİZİN ve AİLENİZİN GÜVENLİĞİ için ÖNEMLİ ve HAYATİ RİSK TAŞIYABİLECEK olan parça değişimi dolayısıyla en kısa sürede Honda yetkili servisinizle irtibata geçerek RANDEVU ALMANIZI rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Honda aracınız yoksa yada sattıysanız HONDA SAT yaz 3172ye gönderin.Mersis 0068006505800019 B016

Ben az önce bölgemde ki servisi aradım ve randevu aldım. sizlerde es geçmeyin. ayrıca hondayı bu yaklaşımı için tebrik etmek lazım.

İyi günler.

Aracınız
Civic FD6 2010
Merhabalar. Hondadan gelen bir mesajı sizinle paylaşmak istiyorum belki ulaşmayan vardır.

ÇOK ÖNEMLİ GÜVENLİK DUYURUSU!! -Değerli 2001-2002-2003-2004-2005-2006 model HONDA CIVIC Otomobil Kullanıcımız, HONDA'nın sürekli kalite izleme faaliyetleri sonucu, aracınızın YOLCU hava yastığı şişiricisinin yenisiyle değişmesi gerektiği saptanmıştır. TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak uygulanacak, SİZİN ve AİLENİZİN GÜVENLİĞİ için ÖNEMLİ ve HAYATİ RİSK TAŞIYABİLECEK olan parça değişimi dolayısıyla en kısa sürede Honda yetkili servisinizle irtibata geçerek RANDEVU ALMANIZI rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Honda aracınız yoksa yada sattıysanız HONDA SAT yaz 3172ye gönderin.Mersis 0068006505800019 B016

Ben az önce bölgemde ki servisi aradım ve randevu aldım. sizlerde es geçmeyin. ayrıca hondayı bu yaklaşımı için tebrik etmek lazım.

İyi günler.
Fisek degisiminden haberim yoktu. Bakima goturdugumde ogrendim. Ucretsiz bi sekilde degisim yaptilar. Bence guzel bi durum satmis sonucta arabayi ucret isteye bilirdi degisim icin.

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2007

İyi günler.
Bu Bilgi için çok teşekkür ederim çok önemli sayenizde araştırma fırsatım oldu ve başvuru yaptım bakalım dönecekler mi İstanbul Honda cem plazaya benim ikinci el 2007.bu arada aracı bir ay önce aldık bakım ücreti ile bilgi için aramıştım bir sürü şey saydı yetkili servis kaydı çok önceye ait bize getirirseniz vs.vs... yapılacak 3100 TL artı ücretsiz airbag tüpü değişimi yapacağız aksi takdirde şarapnel gibi fırlayabiliyormuş etrafında bulunan plastik ama fiyat çok geldi ve özel serviste ne lazımsa iyisini alıp onda bırı foyata hallettim diye rahattım bu yazıyı okuyunca eyvah dedim başvurdum ama derse ki bakımı yaptırmadınız dıye napalım o zaman her durumda değiştirmesi gereklimi normalde 4.500 TL o tüp demişti bak o geldi aklıma birde resmen bilmiyoruz diye mi bunlar denildi dönmezlerse persembeye kadar arayımmı yardımcı olur mu bilen arkadaşlar canımız emanet sonuçta araba 2007 ki araştırmalarıma göre o araçlarda bile hiçbir kazası olmamakla beraber kaza anında açılmayan airbgler varmış ya Arabayı satıp sıfır alsan bile risk her türlü var airbagin risklerini çocuk veya kısalar için yazmak bile istemiyorum araştırın benim gibi fenalaşın ya emniyet kemeri çocuklar için airbg ve kemer riskleri oto koltuğunun koruması için şartları çok dikkatli olmak araştırmak lazım hayaldi aldık aldık diye araştırdıkça birşeyler çıkıyor.fişekmi yazanlara göre fişek airbag tüpümü yetkili servise göre tüp o apayrı birde onu araştırayım ? bilmemek değil öğrenmemek ayıp derler

Aracınız
Civic FD6 2010
Bu Bilgi için çok teşekkür ederim çok önemli sayenizde araştırma fırsatım oldu ve başvuru yaptım bakalım dönecekler mi İstanbul Honda cem plazaya benim ikinci el 2007.bu arada aracı bir ay önce aldık bakım ücreti ile bilgi için aramıştım bir sürü şey saydı yetkili servis kaydı çok önceye ait bize getirirseniz vs.vs... yapılacak 3100 TL artı ücretsiz airbag tüpü değişimi yapacağız aksi takdirde şarapnel gibi fırlayabiliyormuş etrafında bulunan plastik ama fiyat çok geldi ve özel serviste ne lazımsa iyisini alıp onda bırı foyata hallettim diye rahattım bu yazıyı okuyunca eyvah dedim başvurdum ama derse ki bakımı yaptırmadınız dıye napalım o zaman her durumda değiştirmesi gereklimi normalde 4.500 TL o tüp demişti bak o geldi aklıma birde resmen bilmiyoruz diye mi bunlar denildi dönmezlerse persembeye kadar arayımmı yardımcı olur mu bilen arkadaşlar canımız emanet sonuçta araba 2007 ki araştırmalarıma göre o araçlarda bile hiçbir kazası olmamakla beraber kaza anında açılmayan airbgler varmış ya Arabayı satıp sıfır alsan bile risk her türlü var airbagin risklerini çocuk veya kısalar için yazmak bile istemiyorum araştırın benim gibi fenalaşın ya emniyet kemeri çocuklar için airbg ve kemer riskleri oto koltuğunun koruması için şartları çok dikkatli olmak araştırmak lazım hayaldi aldık aldık diye araştırdıkça birşeyler çıkıyor.fişekmi yazanlara göre fişek airbag tüpümü yetkili servise göre tüp o apayrı birde onu araştırayım bilmemek değil öğrenmemek ayıp derler
Benim aracta 2010 bende ikinci el aldim sadece sanzuman yagini degistirttim o zaman fisekleride degistiler. Ben maltepe mutluhanda hallettim sizde tum bakim degil ama verilen fiyattaki bakimlardan birini yaptirin o arada onuda degistirirler. Ve ben fis3k olayini hic bilmiyodum kendileri soyleyip degistiler.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bu Bilgi için çok teşekkür ederim çok önemli sayenizde araştırma fırsatım oldu ve başvuru yaptım bakalım dönecekler mi İstanbul Honda cem plazaya benim ikinci el 2007.bu arada aracı bir ay önce aldık bakım ücreti ile bilgi için aramıştım bir sürü şey saydı yetkili servis kaydı çok önceye ait bize getirirseniz vs.vs... yapılacak 3100 TL artı ücretsiz airbag tüpü değişimi yapacağız aksi takdirde şarapnel gibi fırlayabiliyormuş etrafında bulunan plastik ama fiyat çok geldi ve özel serviste ne lazımsa iyisini alıp onda bırı foyata hallettim diye rahattım bu yazıyı okuyunca eyvah dedim başvurdum ama derse ki bakımı yaptırmadınız dıye napalım o zaman her durumda değiştirmesi gereklimi normalde 4.500 TL o tüp demişti bak o geldi aklıma birde resmen bilmiyoruz diye mi bunlar denildi dönmezlerse persembeye kadar arayımmı yardımcı olur mu bilen arkadaşlar canımız emanet sonuçta araba 2007 ki araştırmalarıma göre o araçlarda bile hiçbir kazası olmamakla beraber kaza anında açılmayan airbgler varmış ya Arabayı satıp sıfır alsan bile risk her türlü var airbagin risklerini çocuk veya kısalar için yazmak bile istemiyorum araştırın benim gibi fenalaşın ya emniyet kemeri çocuklar için airbg ve kemer riskleri oto koltuğunun koruması için şartları çok dikkatli olmak araştırmak lazım hayaldi aldık aldık diye araştırdıkça birşeyler çıkıyor.fişekmi yazanlara göre fişek airbag tüpümü yetkili servise göre tüp o apayrı birde onu araştırayım bilmemek değil öğrenmemek ayıp derler
> Servise sadece hava yastığı şişiricisinin yenisiyle değişmesi için randevu alırsınız. Başka bakım vs. yaptırmaya gerek yok. Ben sadece bunun için servise gitmiştim. Aracınız garanti dışı. Diğer bakımlar için özel servise gidebilirsiniz. İstanbul'da iyi ustalar var. Bazı parçaları yetkili servisten alınabilir o kadar.
> Trafik esnasında herşey olabilir. Biz bakımlarımızı yaparız, kurallara uygun hareket ederiz o kadar. Sonrasında tevekkül etmek lazım. Evhama gerek yok. Sürüş keyfinize bakın.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Son düzenleme:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

İyi günler.
Halen değişim gerçekleşmeyen araç sahiplerini bulup SMS göndermeye devam ediyorlar demekki (y)

Aracınız
Civic FD6 2007
Benim aracta 2010 bende ikinci el aldim sadece sanzuman yagini degistirttim o zaman fisekleride degistiler. Ben maltepe mutluhanda hallettim sizde tum bakim degil ama verilen fiyattaki bakimlardan birini yaptirin o arada onuda degistirirler. Ve ben fis3k olayini hic bilmiyodum kendileri soyleyip degistiler.

Aradılar pazartesine randevu aldık yolcu ve sürücü değişecek cem plazada hayırlısı inşallah denildiği gibi bakımları yaplımda geriye kalan tevekkül hayırlı günler

Aracınız
Civic FB7 2015
Otomobil firmaları her zaman yapar bu tür geri çağırmaları haberlerde denk gelmişsinizdir Toyota 300bin aracını geri çağırdı gibi. Tamamen güvenlik amaçlı olarak üreticinin hata tespit ettiği aksamlarda ücretsiz değişim yapar ve bunun için hiçbir şekilde bakım vs şartı koymaz, belki bayi yada çalışan size prim almak maksatlı teklif edebilir. Geri çağırmalarda tereddüt etmeden servise gidin derim.
Gerçekmi Bu mesaj Sürekli Geliyor 2 kez aradılar Tereddütte kaldım 2010 dream var

Oppo cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Gerçekmi Bu mesaj Sürekli Geliyor 2 kez aradılar Tereddütte kaldım 2010 dream var
Evet gerçek. Amerika'da yaşanan kazada hava yastıkları açıldığı zaman şişiricilerin insan yüzüne fırlaması sonucu ciddi yaralanmalara neden olmuş. Honda riske girmiyor.

Son düzenleme:
Geri