Youtube ve TV uygulaması

Merhaba,
FC5te cihavı hack/root yapmadan Youtube veya TV uygulaması kurulabilir mi?
Hareket halinde çalışmasını istemiyorum, park halinde çalışsın yeter.

G8141 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Aracınız
Civic FC5 2020
Ekran yansıtma dongle, tv stick, tv box ile hdmı girişinden herşey yapabilirsin fakat hareket halinde izin vermez.

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Root atınca root atılan cihaz garantidışı kalır sadece.arabanın kendisi garantidışı kalamaz diye düşünüyorum. Lpg takılınca nasıl motor sadece garantiden çıkıyorsa. Ama servislerimiz çirkeflikte yarıştıkları için telefon açıp danışın derim.

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
bende yaptırmayı düşünüyorum ama garanti dışı kalıp kalmayacağından emin değilim garantisi devam ederken yaptıran ve memnun kalan oldumu?

Aracınız
Civic FC5 2019
Root veya hack yapildiginda arac garanti disi kalmiyor ben aldigim gibi direk orjinal sitesinden hack pro satin alip wifi yardimi ile kurulum yaptim senelik ilk bakimimida yaptirdim herhangi bir problem cikmadi
bende yaptırmayı düşünüyorum ama garanti dışı kalıp kalmayacağından emin değilim garantisi devam ederken yaptıran ve memnun kalan oldumu?

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Root yapıp uygulama yüklemek mi yoksa kablo kesip sadece usb den video izlemekmi karar veremedim. 9 inç tabletim var güzel güçlü bir mıknatıs tutucu ile orta konsola koydum çok güzel oldu araçta 2 ekran kullanıyorum o yüzden youtube iptv gibi özellikleri oradan izliyorum. Kablo keserek sadece video izlemeyi yapabilirim sanırım bu da garantiyi etkiler?

Aracınız
Civic FC5 2020
Root veya hack yapildiginda arac garanti disi kalmiyor ben aldigim gibi direk orjinal sitesinden hack pro satin alip wifi yardimi ile kurulum yaptim senelik ilk bakimimida yaptirdim herhangi bir problem cikmadi

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba bende fc5 var da brnde böyle bir uygulama düşünüyorum yapılması zormudur acaba yardımcı olman mümkün mü şimdiden teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri