1.5 182 hp civic yakıt tüketimi ? ( Size video çektim )

Hocam ben 125 hp fab. Lpg kullanıyorum. Şehiriçi 11 litre altı olmuyor :) 1 haftadır kullanıyorum cvt. Normal midir lpg? Hele ki 3-5 km kısa mesafeli git gel yollarda 14 litre lpg yakıyor... Uzun yol yapmadım hiç. Turbo yakıt maliyeti daha düşük nerdeyse :)
Bir de bakıma soktuk çıkardık yetkili serviste. Lpg filtre vs herşey değişmiş. Atar yapılmış mıdır?

ALP-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2019 fc5 182 hp var kışın 11 12 lt yazın 9.5 bazen 9 oluyor şehir içi mesafe az olduğu için çok olabilir uzun yol deneyemedim ama ortalama şehir içi 2.5 2.6 tl yakıyor şehirler arası da 2 tl olur km başına diye düşünüyorum

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yedek depoda kalan benzin kaynaklı fazla almıyor bende 40 üstü göremedim.

4 senede 40 litre üzeri bir kez almıştım. Onda da zorunluluktan kalan menzil sıfır gösterdikten sonra yaklaşık 90 km gitmiştim dualar eşliğinde. O zaman 40ın üzerini görmüştüm. Yoksa yakıt azaldı uyarısı yandıktan sonra alınca 37-39 arası alırdı hep.

Bu arada bir depo ile 405 km eğer 160-170 ile gitmediyseniz veya sürekli şehir içinde sıkışık trafikte yapmadıysanız o mesafeyi oldukça az olmuş. Sadece uzun yol kullanımlarımda çokça 600 km üzerini gördüm 1 depo ile.

Fk7'den bahsediyorum tabi.

Geri