Executive Anahtarsız Giriş ve Kilitleme Çalışmıyor

ABurak

0
Aracınız
Aracı aldığımdan beri giriş ve çıkışları anahtarsız şekilde yapıyorum, şu ana kadar sıkıntı yaşamadım. Bugün araca binmek üzere yaklaştım elimi kapı koluna attım kapılar açılmadı, kapı kolu üzerindeki butona bastım açılmadı ben de anahtar üzerindeki düğmeden açarak girdim araca. Araç çalıştı ve kitapçıkta anahtar sistemi kontrolü, servise başvurun şeklinde açıklanan ikaz uyarısı ekrana geldi. Tekrar tekrar denedim çalışmıyor, ayarlardan wal ayarını kapatıp açtım düzelmiyor. Servise gideceğim fakat aranızda bu sorunu daha önce yaşayan oldu mu?

Aracınız
Aracı çalıştırabilildiniz mi peki sadece kapı açma ile ilgili mi sorununuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Ozaman parmak okumada sıkıntı olabilir kapılardaki kapıdaki okuyucu kısımları dezenfekte ile temizleyin isterseniz

ABurak

0
Aracınız
Şu anda servisteyim bakıyorlar ama bir saattir çözemediler ilk defa karşılaşmışlar böyle bir problemle.

Ozaman parmak okumada sıkıntı olabilir kapılardaki kapıdaki okuyucu kısımları dezenfekte ile temizleyin isterseniz

Parmak izi okuma gibi bir özellik yok diye biliyorum, anahtar araba yakınındaysa elinizi kapı kolunda dokundurunca açıyor olarak biliyorum, eğer yanlış biliyorsam düzeltirseniz sevinirim .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ABurak

0
Aracınız
Parmak okuma yok sensor var, kapı kolunun iç kısmıyla araç gövdesi arasına eliniz girince sensor otomatik açıyor kapıları. Kilitleme de uzaklaşınca otomatik oluyor. Servis ne olduğunu çözemedi, çarşamba tekrar getirin sensörleri sökelim başka aracta vs deneyelim dediler. Açıkçası sorunu anlayamadıkları için net bir çözümleri yok herhalde deneme yanılma ile çözecekler. İnsanın zoruna gidiyor daha 4 aylık araba..

ABurak

0
Aracınız
Çarşamba günü aracı bıraktım servise, saat 14:00 gibi hazır araç dediler. Gittim sorun düzelmiş, çalışıyor anahtarsız giriş ve çıkış. Sorun neymiş ne yaptınız da çözdünüz dedim, bagajda sensörlerin bağlı olduğu elektrikli bir zımbırtı varmış onun kabloları gevşekmiş sıkıştırınca geçmiş.. Şimdilik çalışıyor bakalım.

Merhaba aracınız fb7 mi fc5 mi? Benim 2015 fb7 executive ama araçtan uzaklaşınca kapılar otomatik kapanmıyor. Anahtarla veya kapı üzerindeki düğmeyle kapatmak gerekiyor. Acaba fb7 de bu özellik yok mu?

Geri