Fb7 far temizleme yaptıran oldu mu?

Ne yaparsınız yapın bence en iyi çözüm akrilik oto verniğidir. Far plastiğini dış etkenlerden koruma altına almadıktan sonra çözüm olmaz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar konuyu ben açmıştım ve cesaretimi toplayıp bu işe girişmiştim. Sonuçlarını yazdım yukarda hala çok iyi durumda şuan. Tavsiye ederim boşuna para kaptırmayın.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba , herhalde burada paylaşmam daha kalıcı olacaktır.
Aşağıdaki YouTube videosu sonrası daha önce polisaj ile yapamadığım köşe yerleri bu uygulama ile nihayete erdirdim. Uygulama videosu ve benim oncesi sonrası fotoğraflarım aşağıdadır.
pixlr_20200404190406620_20200404192450280.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
aslında buna benzer uygulamaların sonuç verdiği hemen hemen belli .. yani sonuç kısmında sıkıntı yok .. asıl sıkıntı uygulama sonrası 5-6 ay içerisinde tekrar eski haline dönüyor mu? dönünce ne yapmak lazım ?

Ben matkap polisaj başlığı ve evdeki cif ile bu işi yapmıştım. Gayet başarılı oldu ve farlarım hala aynı temizlikte.
Ben de bugün evdeki cif ile elime bir bez alarak bu işi yaptım. Çok güzel oldu. Yalnız daha önce vernik atılmış galiba bazı yerlerde vernik izleri hala duruyor. Geri kalan fardaki sarılaşma tamamen gitti diyebilirim. Ne kadar zaman böyle kalır orasını bilemem.

Ben de bugün evdeki cif ile elime bir bez alarak bu işi yaptım. Çok güzel oldu. Yalnız daha önce vernik atılmış galiba bazı yerlerde vernik izleri hala duruyor. Geri kalan fardaki sarılaşma tamamen gitti diyebilirim. Ne kadar zaman böyle kalır orasını bilemem.
5-6 ayda tekrardan sararma başlıyor.

Geri