2 yıllık araçta paslanma

Aracınız
Arkadaşlar 2016 model aracında paslanma var. Servise gittim şaşırdılar foto çekip fabrikaya gönderdiler. Muhtemelen parça değişecek. Ancak kazasız hatasız aracımda durduk yere 1 parça değişen olcak. Tabi bi değer kaybıda söz konusu. Sizce ne yapmalıyım?
IMG_0228.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Benim eski aracım Fb 7 kasaydı bende de olmuştu hatta tavanda başlamıştı o yüzden sattım geçmiş olsun hocam

Orjinal parçayı kaybetmemek amacıyla usta bir kaportacıya ben olsam baktırırım.Belki yüzeye ufak bir işlem yapılır sorun giderilir.

Sanatkar ustalar var bu gibi problemlere pratik çözümler bulabiliyorlar.

Hem plakalığın orda hem iç kısında var. Bende ilk olarak sadece o bölgeye boya düşündüm ama boyadan anlayan bir ustaya gittiğimde astarında sıkıntı var bu parçada dedi. Bugün orayı boyasa yarın başka yerden başlar diye korkuyorum

Hem serviste hemde özel bir boyacı da kontrol ettirdim boya değişen çıkmadı Hakan hocam. Ama bundeğer kaybını servisten karşılamalarını talep edeceğim bilmiyorum birley çıkara bilir miyim

[MENTION=4479]regedit1[/MENTION] Honda parça değişim kararı verir ise sizde değer kaybı talep edebilirsiniz.

Geri