20.000 bakım yardım?

Şerif

0
20.000 bakımı için garantiyi bozma kararı aldım bakımı dışarda yaptıracağım Ankarada. Özel servis önerisi olan var mı? Ya da filtreleri dışardan alıp mıı gideyim ? Nasıl bir yol izlememi önerirsiniz? Yarın halletmem lazım acil yardımlarını bekliyorum....

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Honda altan özel servis . Ostim tarafında. Yada parçaları kendin alıp degstirebilirsin. Eneos 0w20 yag 100 tl hava filtresi (yan sanayi) 20 tl ,,, orjinal 60 tl, polen filtresi 25-30 tl,,, LPG küçük ve büyük filtre var. Onlarda 20 tl tutar. Yag ostim tarafında durucan alırsan kendi değiştiriyor. Polen filtresi on torbido gözünde söküp değiştirebilirsin, hava filtresi sigortalarin yanında. LPG filtre için değişimine birşey diyemem.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Honda altan özel servis . Ostim tarafında. Yada parçaları kendin alıp degstirebilirsin. Eneos 0w20 yag 100 tl hava filtresi (yan sanayi) 20 tl ,,, orjinal 60 tl, polen filtresi 25-30 tl,,, LPG küçük ve büyük filtre var. Onlarda 20 tl tutar. Yag ostim tarafında durucan alırsan kendi değiştiriyor. Polen filtresi on torbido gözünde söküp değiştirebilirsin, hava filtresi sigortalarin yanında. LPG filtre için değişimine birşey diyemem.

Orjinal parçaları nerden alabiliriz hocam? Ayrıca yağ değişimini ücretsiz yapan yerler yağ filtresinide değiştiriyor mu?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

%100 orjinal diyorsan servis den alman gerekiyor bence.Servis dışında orjinal diyenlere pek inanmıyorum. Ama her 10000 km bakim yapıyorsan orjinal almana gerek yok.En çok değişim isteyen parçalar hava ve polen filtresi sonuç olarak benzinli yada lpg li arac çok fazla yagi kirletmez.Bu sebeple 10000 km bakımında her parça degistirilirse sorun olmaz..Servisde hava filtresi 87 tl.polen filtresi 57 tl Ancak ivedik tarafında 88 oto var. Yan Sanayi 20 tl orjinal 60 tl diyorlar.Ne kadar orjinal onu bilmiyorum. Yag degsimini yapan yer filtreyi değiştirir mi o konuda bi bilgim yok.Arac kaç model ve km 20000 mi.

Eneos 0w20 motor yag. Diğer parçaları da söylediğim gibi %100 orjinal diyorsan bence servis. Ama dışardan yedek parça satan kişilerden de alabilirsin.

Geri