2018 civic eco elegance

Aracınız
Merhaba arkadaşlar ben de civic elegance almak istiyorum. Bugün istanbulda honda park 114 bine verebiliriz dediler sizce yeterince indirim yaptılar mı yoksa biraz daha uğraşmam gerekir mi? Bir de göçük sorunu devam ediyor mu? Bayi 2016 bazı araçlarda oldu şuan öyle bir sıkıntı yok dediler tabi ama zaten kendi malını kötüleyecek değiller. Yani bu fiyata civic almak mantıklı mı? Teşekkürler

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=15105]murorhd[/MENTION] paraniz varsa kesinlikle executive paket almanizi tavsiye ederim. 115 120 para verip sari farlari gorunce insan tiksiniyor soyleyim :) exe'nin farlari inanilmaz bir hava katiyor. Ici falan daha kaliteli duruyor. Ekranda cabası. Bu paraya civic alinir mi sorunuza da soyle bir cevap verebilirim. Ayni kaliteye sahip oldugunu dusundugum corollalara bir bakin isterseniz.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=15105]murorhd[/MENTION] paraniz varsa kesinlikle executive paket almanizi tavsiye ederim. 115 120 para verip sari farlari gorunce insan tiksiniyor soyleyim :) exe'nin farlari inanilmaz bir hava katiyor. Ici falan daha kaliteli duruyor. Ekranda cabası. Bu paraya civic alinir mi sorunuza da soyle bir cevap verebilirim. Ayni kaliteye sahip oldugunu dusundugum corollalara bir bakin isterseniz.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ah şu deri koltuk olmasa bide diğer türlü dediğin gibi exe alınır .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=12686]samuraiii[/MENTION] elegance'in koltuk kumasi cok kalitesiz abi ya cok cabuk kirleniyor hele kapi dosemeleri rezalet sirf bu yuzden bile derinin izdirabini cekerim.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
teşekkür ederim arakadaşlar ilk arabam olacağı için aslında ben sıfırdan yanayım da :D evdekiler temiz, kazasız falan ikinci el bi fb7 almamda ısrarcı. açıkçası ne yapacağımı billemiyorum. siz ne dersiniz?

[MENTION=12686]samuraiii[/MENTION] elegance'in koltuk kumasi cok kalitesiz abi ya cok cabuk kirleniyor hele kapi dosemeleri rezalet sirf bu yuzden bile derinin izdirabini cekerim.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Haklı olabilirsin ama deri koltuğa da ben ısınamadım özellikle yaz günleri Ayrıca Gümüş gri araç isteyen varsa takas edelim benim aklım beyazda kaldı foruma duyrulur :))

Beyaz niye almadin abi ? [MENTION=12686]samuraiii[/MENTION]

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

İkisi arasında çok gittim geldim , beyaz çok yaygın diye almak istemedim açıkcası önceki aracım da beyazdı , gümüşü de beğeniyorum hoşuma da gidiyor fakat beyazda aklım kalmadı değil :))

Geri