2018 elegance navigasyon

ywzckr

0
Bu arada takili olmayan arkadaslar arabayi baya bi uyguna alindi hic uzulunecek bir olay degil, o navigasyon cokta iyi bir navigasyon degil 2000 ek vereceginize tesla tarzi full dokunmatik takin biraz daha verip. Hem kimsede olmayana sahip olursunuz hemde honda go gibi sorun yasamazsiniz. Tesla takamazsaniz pahali gelirde naviin navimex vb. Android cihaz almanizi tavsiye ederim. Bende exe eco var 7 inch multimedya o bile cok stabil degil.
Suanda alinan araclarda asiri indirim yapilanlarda nisan mayis aylarindan kalan araclar agustos uretimli olana cok indirim yapamiyorlar, indirimli alinca navigasyon vb olmayacak bunu da tahmin etmek lazim zaten.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aynen hocam yeni araclarda lpg de yol bilgisayari acik.Bi kac serviside aradim ben guncellemeyle acilir mi diye?Adamlarin durumdan haberleri yok bile.Benim icin onemli bir ozellik fakat genelde insanlar bunu umursamiyor.

Aracınız
Aynen hocam yeni araclarda lpg de yol bilgisayari acik.Bi kac serviside aradim ben guncellemeyle acilir mi diye?Adamlarin durumdan haberleri yok bile.Benim icin onemli bir ozellik fakat genelde insanlar bunu umursamiyor.

ywzckr

0
Dediginiz durum elegance paketlerde de mi gecerli. Tuketim verisini lpg dede gorebiliyomuyuz

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Elegance premium exe filan farketmiyor hocam benzinde gosteriyorsa yenilerinde lpgde de ortalama tuketim verisini gosteriyor, bunu heryerde dile getirdim serviste form doldurun, sikayetvar yazarsaniz diye belki o zaman guncellerler diye. 3-5 kisi destek verdi bende pesini biraktim yukarida bahsetmistim ama anlasilmamis sanirim. @themurat54 Bunu servisler biliyor bilmemezlige yatiyorlar. Ben niye gosterilemeyecegini ogrendim, Yeni araclarda gostergede LPG yazsisi sol tarafta bizim araclarda eski versiyonlarinda ise sagda gostergeler farkli oldugu icin yapmazlar dediler. Aslinda alakasi yok yazilim ile guncellenebilir, lpg aktif oldugunda ekranda gostermesini engelleyen kodu silecekler ve lpg de iken ekranda ne gosteriyorsa 1.2 ile carpacak benzinden yakit geliyormus gibi anlasin diye role baglicak. Bunu daha onceden sattiklari 50000 araca uygulamak da zor is o yuzden hic bulasmayip gostergeler farkli deyip yapmiyorlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar benim araçta lpg ortalaması sizce neden böyle 51.7 mi gözüküyor şu ana kadar bir depo lpg bitti 33litre IMG_20181116_154111.jpegIMG_20181116_154131.jpegIMG_20181116_154157.jpeg

Mi Note 3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sizin arac orijinal lpg li mi sonradan mi taktirdiniz, birde lpg deki veriler cok dogru olmuyo birde moral bozuyo anladigim kadariyla

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim araç orjinal lpgli daha 500km de öğrenmeye çalışıyorum bende,bu arada araç fotoğraafları çektiğimde çalışmıyordu sonra çalıştırdım lpg ye geçti birkaç dakika sonra o ortalama değer kayboldu fotoğrafını çektimIMG_20181116_155653.jpeg

Mi Note 3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri