2018 exe...lakırtı sesi..

Aracınız
Merhaba arkadaşlar. .. küçük sert kasislerden çok yavaş geçince ön taraftan lakırtı sesi geliyor..yani bişey bişeye vurur gibi..lak .. sizde de gelen var mı?

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Valla sol sağ ayıramıyorum.sert tümsekteb eşit bi şekilde geçince geliyor.. sanki bi boşluk var.. tak diye vuruyo.. lak..

Ben arabayı alalı 16 ay oldu. Son 13 ayı trim sesleri ile boğuşmak ile geçti. Multimedya ekranını tutan vidadan tutun da ,direklerin içindeki airbag etiketlerine kadar zaman içinde çıkan bütün trim seslerini buldum.
Ancak esas canımı sıkan ses amortisör çalışma aralığına girmeyecek kadar küçük çukarlarda çat diye gerçekten çok rahatsız edici bir ses var. Onu da bulmak için 15 gündür resimde gözüktüğü gibi geziyordum ki sonunda buldum
Havalandırma deliklerinin arabanın iç kısmında oturduğu plastik bir göz var. Bu havalandırma deliklerinin dip kısmı ile arabanın havalandırma kanalı ön göğüsün içinde birbirine geçiyor. Bu parçaların da arasında yalıtım süngeri var. Bende o sünger kaymış ve minik bir çukurdan geçince bile çat dite biribirine vuruyordu. Şimdi arasına keçe koydum ses kalmadı .
Yani bu biraz uç durum ama yine de aklınızda olsun.

S

Silinen üye 11736

Guest
Bravo [MENTION=10329]Duman efendi[/MENTION] inanılmaz bir detaya ulaşmışsınız servis bile bunu bilmiyordur.

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Onlar benim duyduğum sesleri ya duymuyorlar ya da normal diyorlar. Zaten 10 dakika da düz asfaltta yapılan testten de bir sonuç beklemiyorum aslında.

Hassas olanlar duyar. Hassas olmayan farketmez bile. Servis ise duymamaya çalışır.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri