Akü problemi ve uyarı ışığı

Aracınız
Aracım 2 gün önce çalışması akü problemi olduğunu anladım takviye güç kablosu ile başka bir aracın aküsü ile çalıştırdıktan sonra problem olmadi fakat kontakta beklerken yağ ışığı turuncu bir isik ve akü ışığı yanıyor bekleyince turuncu ışık sönüyor diğerleri araç çalıştığında sönüyor i mid ekranında hiç uyarı almadım

Bu ışıkların yanması normal miIMG_20180127_123518.jpgIMG_20180127_122142.jpg

PRA-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Servisi arayıp sorunu söyledim sarj değerlerinin normal olduğunu araç farları açınca otomatik olarak sarj değerlerinin yükseleceğini söylediler sorun aküde dediler bende aküyü zorla gârantiden degistirdim şuan bi sorun yok deniyorum akü yine biterse servise gidicem son çare herkeze iyi günler

Merhaba benimde dun aksam fb7 2015 model civic araba calismadi tum ariza uyarilarini verdi navigasyon ekrani gelmedi akunun bittigini anladimmm. Akuyu baska bir araca baglayip calistirdim sonra kendi kendine 15 dak. calisti sabah servise goturmek icin marsa bastigimda aldi. Servis akude sorun yok dedi ama servis bakimli oldugu ve 3 yas alti oldugu icin zorlayarak garantiden degistirdiler.

Yanliz video cekmistim sorun oldugunda onun etkisi oldu cunku serviste sorun yapmadi yolda gelirken sarj oldugu icin yardimci olur belkii garantiden aku degistireceklere...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri