Arkadaşlar akünüzü serviste değiştirebilirsiniz dışarı ile hemen hemen aynı fiyat

SM-A505F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mutlu akü SD-55 kullanıyorum. Garanti süresi bittikten 1 ay sonra SOS vermeye başladı. 4-5 aydır idare ediyor ama sık marşa gelmiyor. Dün zor çalıştırdım. 2,5 yılda koyverdi. Başka marka deneyeceğim.

Artık aküleri uzun ömürlü yapmıyorlar! 2 sene garanti sonrası sıkıntılar başlayabilir.
mutlu akü SD-55 kullanıyorum. Garanti süresi bittikten 1 ay sonra SOS vermeye başladı. 4-5 aydır idare ediyor ama sık marşa gelmiyor. Dün zor çalıştırdım. 2,5 yılda koyverdi. Başka marka deneyeceğim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

bende aracı alırken orjinalinde gelen 47Ah 410 mutlu aküyü 5 buçuk sene kullandım ve ömrünü tamamladım :) şimdi 370TLye 55Ah mutlu akü taktırdım umarım eski akünün kullanım süresine ulaşırız.

Önümüz kış dikkat etmek lazım hocam. Olmadık yerde can sıkar...

Mi MIX 2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Mutlu akü vadesini doldurunca değişiklik yaparak 300 TL çelik marka 55 ah taktırdım. Bide bunu deneyelim.

2009 Fd6 Premium OV

2014 civic sedan otomatik lpg.li araç üzerinde 12v47ah Mutlu Akü var.

Ömrü doldu.

Akü satıcıları ısrarla bu aküden yok 55 amper takacağız diyorlar.

Yüksek amper zarar vermez mi?

Ki bu akü 6 yıldır banamısın demedi harika çalışıyordu.

12v47ah 410a mutlu akü nasıl buluruz?

Ekli dosyayı görüntüle 255030

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

@TcivicR
Mutlu 12v 47Ah fabrikasyon aküyü piyasada bulamazsınız. Dar düz kutuplu Mutlu 55Ah 480A aküler Fb7'ler için tam uyumlu. Ben yeni taktırdım, kullanıyorum. Ah değerinin yüksek olması sorun oluşturmuyor, hatta soğuk havalarda daha iyi diyebilirim.

MI 8 Explorer Edition cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2014 civic sedan otomatik lpg.li araç üzerinde 12v47ah Mutlu Akü var.

Ömrü doldu.

Akü satıcıları ısrarla bu aküden yok 55 amper takacağız diyorlar.

Yüksek amper zarar vermez mi?

Ki bu akü 6 yıldır banamısın demedi harika çalışıyordu.

12v47ah 410a mutlu akü nasıl buluruz?

Ekli dosyayı görüntüle 255030

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
yetkili servislerde var sanırım 47ah. ama fiyarı 470-500 civarıydı sanırım.

Geri