Aracın Boyası Kalktı

Arkadaşlar merhaba. Aracın kaput koruma filmini kaldırılması için Detailing yapan bir yere bıraktım. Adam boyayı da kaldırmış. Vaziyet resimdeki gibi. Buna ne yapabilirim. Kaputun uç kısmı burası.

2304FPN6DG cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Teşekkür ederim. Uygulamadan kaynaklı bir sorun var. Fotoğraf eklenmiyor:(

2304FPN6DG cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Web üzerinden giriş yapıp eklemenizi öneririm.
Eğer kaplama PPF esaslı degilde PVC esasli ise uzun süre sonrasında bu tip kalkmalar maalesef olabiliyor.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
geçmiş olsun özellikle japon araçlarda bu folyo olayına ayrıca dikkat edilmesi lazım boya zaten zayıf araçlarımızda normalde 100-120 arası gelen araçlar almak ve amerikan grubu ama japon araçlar 80-90 mikronda geziyor, hem taş değdiğinde hemen iz yapıyor hemde boya koruma yapalım diyoruz bu seferde sökerken dert oluyor sıkıntılı bir durum cidden, bazen keşke aracı iki sefer boyasalarmış diyorum fabrikada bazen oluyor, fotoyu görmediğim için bişey diyemiyorum ama kaput zaten başlı başına bir sıkıntı.

Aracınız
Civic FC5 2019
Geçmiş olsun öncelikle. Pvc tip olup 3-4 yıl sonra bile sıkıntısız çıkarttıran veya kendisi çıkaranlar var. Sosyal medya gruplarında görüp, okuyorum bolca. Sizinki denk geldi sanırım veya çıkartanın hatası. Benim 4 yıl olmak üzere ve bayinin taktığı pvc tip sanırım. Vaktinin çoğunu kapalı garajda geçirdiği için sıkıntı olmayacağını düşünüyorum bakalım.

Geri