Ateşleme bobini

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Arkadaşlar herkese merhaba,
Fd6 aracı olup ta ateşleme bobini değişmemiş orjinal olan varsa eğer , üzerinde yazan marka model nedir bakabilir mi yada fotoğraf çekebilirse çok daha iyi olur? Marka yazmayıp direk honda logosu falan mı var yoksa ngk-denso falan mı yardımcı olursanız sevinirim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar herkese merhaba,
Fd6 aracı olup ta ateşleme bobini değişmemiş orjinal olan varsa eğer , üzerinde yazan marka model nedir bakabilir mi yada fotoğraf çekebilirse çok daha iyi olur? Marka yazmayıp direk honda logosu falan mı var yoksa ngk-denso falan mı yardımcı olursanız sevinirim.

Nerden bakıyoruz kardeşim değişmeyen çook benimkide değişmedi :)

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Nerden bakıyoruz kardeşim değişmeyen çook benimkide değişmedi :)

Bobinin etrafında biyerde yazması lazım yada kafanın alt tarafındadır. Görünen biterinde honda amblemi yada honda yazısı var mı mesela

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Birazdan bakıp yazıcam da bence honda amblemi yoktur ya denso ya ngk olması lazım

Zahmet olacak kardeş sana da , sabah sabah yorduk seni :) bende denso diye biliyorum.aracımda ufaktan bi bobin arızası başlar gibi de ona göre fiyat araştıralım nedir ne değildir üzerindekiler orjinal mi onu anlayamıyorum. O yüzden soruyorum

Zahmet olacak kardeş sana da , sabah sabah yorduk seni :) bende denso diye biliyorum.aracımda ufaktan bi bobin arızası başlar gibi de ona göre fiyat araştıralım nedir ne değildir üzerindekiler orjinal mi onu anlayamıyorum. O yüzden soruyorum

Yok kardeşim ne zahmet baktım bişey yazmıyor ya denso ya ngk bobin kolay kolay arıza yapmaz bunlar ama lpg den dolayımı ömrü kısalıyor

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Yok kardeşim ne zahmet baktım bişey yazmıyor ya denso ya ngk bobin kolay kolay arıza yapmaz bunlar ama lpg den dolayımı ömrü kısalıyor

Büyük ihtimalle lpg , benzine göre daha yüksek sıcaklık oluşuyo,haliyle bu sıcaklık bujiye bujiden de bobine geçiyo,200-250 bin gidecek bobin 150 bin görmüyor çoğu zaman. Teşekkür ederim bu arada

Geri