Bayi Kasko Fiyatı (2018 FC5 Civic Dizel Otomatik)

Herkese Merhaba, geçen hafta Bursa Honda'nın resmi bayisinden 2018 Elegance Dizel Otomatik Civic aldım, orijinal aksesuarlar eklettim. Cumartesi aracı almaya gidiyorum, bugün bayiden arayıp Kasko fiyatı verdiler 4.300 TL. 1991 doğumluyum ve ilk aracım olduğu için fiyatın yüksek çıktığını söylüyorlar. Bu fiyat normal mi, sıfır araç alanlar ne kadar ödediniz yıllık Kasko'ya? Teşekkürler

2900 ilk kaskom hayırlı olsun aRaciniz
Aracı nekadara aldınız ötv indiriminden yararlandınız mi
Teşekkürler, ekstrasız 137.000tl (Ötv indirimli) Elegance Dizel Otomatik. Sizin kasko kapsamlı mı, içeriği veya ismi var mı, bana anlatılanlar farklı çeşitleri var, fiyatları da değişiyor.

Aracınız
Kaskoda öyle bayiden fiyat almakla olmaz, gidin birkac acenteye oradan fiyat alın, eşe dosta sorun, illa birinin sigortacı tanıdığı vardır,
En kötü internet ten sigortam. Net den falan teklif alın

@ProstoHonda hocam ben de sizin aldığınız yerden aldım aracımı 3 sene önce. İlk kaskoyu inallardan yaptırdım ve 4. Sefer yine onlardan yaptırdım. Telefonla arayıp başka ilde olmama rağmen özellikle oradan yaptırıyorum. İstediğim özellikleri söylüyorum bir gün sırf onun araştırmasını yapıyorlar ve en ucuz fiyatı bulmaya çalışıyorlar. Ben onlara güveniyorum başka birşey olacağını zannetmiyorum.

Geri