Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FD6 2010
ÖTV matrah güncellendi diye haberler var. Muhtemelen eleganceyi %50lik dilime sokarlar yine + aksesuar devam ederler gibi duruyor. Hayırlısı bakalım neler olacak oynat bakalım.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
• Binek araç Özel Tüketim Vergisi matrahları değiştirildi.

• Anahtar teslim fiyatı 320 bin TL’ye kadar olan otomobiller %80’den %50 ÖTV dilimine inecek ve fiyatları yaklaşık %16 düşecek.

— Resmi Gazete

Aracınız
Civic FC5 2019
Öğleden sonra belli olur fiyatlar bekleyelim görelim. Piyasanın bayağı hareketlenecegi kesin, çünkü yüzde elli dilime düşen çok araca var özellikle b segmentte. Piyasa kilitlenip kalmıştı maalesef, Corsa bile 300 binleri aştığı dönemlere geldik. Dün oktavya sordum bayide 378 bin demişti 1.0 ful paket için, çıkarken demiştim sizin bilginiz vardır ÖTV düzenlemesi olma ihtimali var mı? Çalışan bu sıralar imkansız görünüyor demişti ve bir kaç saat sonra ÖTV düzenlemesi:)

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Yuvarlak hesaplama ile 257ye düşmesi lazım, maks 260 eğer fazlası olursa fırsatçılık olur

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu sefer de Eco Elegance fiyatı düşürse bir daha asla Honda filan almam. Sıfır alacak herkese hayırlı olsun ama ben zamanında Honda yerine başka bir marka almış olsaydım param çok daha fazla değerlenmişti. Zevk meselesi demesin kimse bu ülkede araba da sermayedir, mülktür.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Yuvarlak hesaplama ile 257ye düşmesi lazım, maks 260 eğer fazlası olursa fırsatçılık olur
Bu sefer de Eco Elegance fiyatı düşürse bir daha asla Honda filan almam. Sıfır alacak herkese hayırlı olsun ama ben zamanında Honda yerine başka bir marka almış olsaydım param çok daha fazla değerlenmişti. Zevk meselesi demesin kimse bu ülkede araba da sermayedir, mülktür.

ben de yüzde 80lik dilimde almıştım elagance ama hondanın suçu yokki hocam

Aracınız
Civic FC5 2018
Tamam Honda’nın suçu yok da dün araba almış adama insan saygı gösterir. Ne olacak onun kaybı? Honda’nın da suçu iyice rezil ediyor malını valla zamanında ikinci el jetta alan benden karlı. İlk yükselişte satıp kurtulacağım :) yine de umarım parası yetmeyen insanımız bu indirimden faydalanır, hayrını görür.

Geri