BLADE H11 Led Xenon Ampul 6000K Beyaz / 12V / 36W / 12000 Lümen

Aracınız
Bu ürünler nasıl olur hangisi daha iyi olur? Bu arada aracımda kısalarda kullanmak istiyorum. Fd6 2008 kasa merceksiz.
c2c0c4193e38f7b96b95695b5917d962.jpg
ba7172b411d953dcda6bbea1486f258e.jpg

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam ürün fiyat sizin için makulse dediğim diğer durumlar açısından cob led ürünü değil alıp almamak size kalmış.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Güle güle kullanın aydınlatmaz diyen yok zaten sayın hocam farın ampul açılınca aydınlanması ayrı birşey farın kararması ( reflektörlü yapısının bozulması )ayrı birşey sizden önce kullanan birisinden araç alıp ya 5 yaşında aracın farı neden kararmış diyen duyarsanız bu ürünlerden dolayı onu hatırlatmak isterim. Birde bu ürünlerin 700 tl ilk ampulu de var 70 80 liraya da var sonuçta maçın ilk yarısında bile değiliz biz 90 dk ya bakalım oda daha 90 dk olmadı . Zevkler ve renkler tartışılmaz ben fikrimi beyan ettim sizlere de almayın yada illa şunu alın diye tavsiyem olmadı değerlendirmemi yaptım Öner’i sundum onuda yapamayacaksak burada yazışmanın ne anlamı var.bende kendi aracımda torpido dan geri vitese, parklardan arka plakaya kadar yaklaşık 1 yıldan fazla kullanmakta olduğum ürün ve resimleri paylaşırım inş

Anladım abi yazdıkların için teşekkür ederim sayın hocam vs demenize gerek yok henüz 16 yaşındayım:) (neden forumdasın dersenizde aile ortamını hissettim forumdaki her abim sağolsun cana yakın yaklaşıyor) ama kendimi bildim bileli arabalar benim için sevda değil hastalık, özellikle bu arabamız temel ve başlangıç olarak araçların teknik bilgileri öğrendiğim, bana üniversitede mühendislik hedefi koyduran araba yeri farklı ve aksesuarlarında acayip yakıştığı bir araç açıkçası ben kendi harçlığımı biriktirerek aracımızı güzelleştirmeye çalışıyorum bundan dolayı ampule 500-600 TL verecek durumum yok. Plastiğin üstüne Japonla tutturulmuş 60 liralık ampullerden olmasın orta kalite olsun aydınlatması iyi olsun diye bu ürünü seçtim. neyse çok uzattım sanırım :) okuduğunuz için teşekkür ederim...

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Anladım abi yazdıkların için teşekkür ederim sayın hocam vs demenize gerek yok henüz 16 yaşındayım:) (neden forumdasın dersenizde aile ortamını hissettim forumdaki her abim sağolsun cana yakın yaklaşıyor) ama kendimi bildim bileli arabalar benim için sevda değil hastalık, özellikle bu arabamız temel ve başlangıç olarak araçların teknik bilgileri öğrendiğim, bana üniversitede mühendislik hedefi koyduran araba yeri farklı ve aksesuarlarında acayip yakıştığı bir araç açıkçası ben kendi harçlığımı biriktirerek aracımızı güzelleştirmeye çalışıyorum bundan dolayı ampule 500-600 TL verecek durumum yok. Plastiğin üstüne Japonla tutturulmuş 60 liralık ampullerden olmasın orta kalite olsun aydınlatması iyi olsun diye bu ürünü seçtim. neyse çok uzattım sanırım :) okuduğunuz için teşekkür ederim...

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yaşlandıkça dediklerimi daha iyi anlarsın

Aracınız
Arabanı seviyorsan ona iyi bakacaksın ben öyle yapmaya çalışıyorum bütçem yetmiyorsa 3 ay 5 ay sonra olsun ama adam gibi olsun diyorum. Yoksa param çok değil sigaram yok içkim yok arabam var.

Geri