Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Kazim Karabekir'e benziyor [MENTION=10994]Biyolog[/MENTION] kaca cektidiniz ?

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Evet orası. Llumar Ankara bayii. Ben yaklaşık 15 gün önce randevu almıştım 400 tl.ye yaptırdım. Şuan kur farkından dolayı 450 tl.ye yapıyorlar. Uygulama 3.5 saat sürdü.

Kac numara simdi bu film [MENTION=10994]Biyolog[/MENTION] ?

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Numara olarak kaça denk geliyor bilmiyorum. ATR50 ATR35 ATR20 ATR15 gibi numaraları var. Benim eski araçta 2 numara film vardı. Sanki bu ondan bir ton daha açık gibi. İnstagram adreslerinde örnekler var. Llumarcamfilmi

benim aracım mı çok kıymetli ben mi çok orijinalciyim anlamadım silip parlatmak dışında hiç bişey yapamıyorum, her şeyi düşünüyorum indirmeler kaldırmalar filmler karartmalar jantlar flanşlar ek tamponlar vs ama elim bir türlü varmıyor korkuyorum bişey olacak diye

artuc

0
Aracınız
Bugun hondanıza ne yaptınız?

Arkadaşlar bugün Eskişehir Sonax’a seramik kaplamaya verdim aracımı. 2018 Beyaz FC5 Eco Exe At.
Uzun pazarlık ve arabanın sıfır olması nedeniyle 1.100 tlye anlaştım. Baya araştırma sonucu yaptırmaya karar verdim. Akşama aracımı alacağım resimde paylaşabilirim. Bu konu hakkında düşünceleriniz benim için önemli.

Ekleme: yapılan Seramik kaplamanın afı CC36 olarak geçiyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar bugün Eskişehir Sonax’a seramik kaplamaya verdim aracımı. 2018 Beyaz FC5 Eco Exe At.
Uzun pazarlık ve arabanın sıfır olması nedeniyle 1.100 tlye anlaştım. Baya araştırma sonucu yaptırmaya karar verdim. Akşama aracımı alacağım resimde paylaşabilirim. Bu konu hakkında düşünceleriniz benim için önemli.

Ekleme: yapılan Seramik kaplamanın afı CC36 olarak geçiyor.

Çok iyi fiyat. Size zahmet gidince 2013 siyah civic için sorabilirmisiniz. Nekadar farkediyor fiyat. Birde Nekadar sürüyor işlem.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artuc

0
Aracınız
Bugun hondanıza ne yaptınız?

Tabikide sorarım aracınızın kmsini yazarsanız daha net fiyat veriyorlar modelden ziyade km daha önemli onlar için sanırım. Ben sorup buradan size fiyat bilgisini paylaşırım.

Geri