Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Civic FC5 2017
kapı ambiyans larım ikilisi kalmadığı için 4 lü almak zorunda kaldım diğer ıkısinı ıhtıyac ı olan arkadaşlar a satabılırım mavi renk

kapı dosemesını sokerek bitüself ile yalıtım yaptım açmısken yapayım dedim yoksa yapmazdım ama kapıda inanılmaz bir tokluk oldu sese faydası olur mu olmaz mı bılmem ama kapının kapınışı bile değişti birde soket sokete montajda kapı ambiyans cıta ledlerini trip tusundan kısamıyorsunuz ve devreye parkları acınca giriyor arkadaslar bılgınız olsun. yarında diğer şoför kapısının yapılıs şeklini çekerim bügun yetiştiremedim

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
kapı ambiyans larım ikilisi kalmadığı için 4 lü almak zorunda kaldım diğer ıkısinı ıhtıyac ı olan arkadaşlar a satabılırım mavi renk

kapı dosemesını sokerek bitüself ile yalıtım yaptım açmısken yapayım dedim yoksa yapmazdım ama kapıda inanılmaz bir tokluk oldu sese faydası olur mu olmaz mı bılmem ama kapının kapınışı bile değişti birde soket sokete montajda kapı ambiyans cıta ledlerini trip tusundan kısamıyorsunuz ve devreye parkları acınca giriyor arkadaslar bılgınız olsun. yarında diğer şoför kapısının yapılıs şeklini çekerim bügun yetiştiremedim

Soket sokete montaj yapıldığında cam sunroof modülü devredışı kalıyor mu hocam ?

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2017
Soket sokete montaj yapıldığında cam sunroof modülü devredışı kalıyor mu hocam ?

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????
Alperen bende cam modulu yok bılmıyorum fakat montaj için gerekli yardımı aldıgımda en saglıklıklısı + - den elektrik alıp yapmanın oldugunu çünkü bazen soket sokete olmasına ragmen camlar veya aynalar sıkıntı cıkarabılıyor mus + - den alınca sıkıntı olmaz Dior servis de öle montaj lıyor diyor ve ambiyans kitte trıp tusundan dimleme yapılmıyor yani sabit yanıyor parkları açınca . Ustanın dediği yapılabılır sıkıntı yok zaten arka camlar için onun dedıgı sekılde yapılmak zorunda cünkü arka grubun soketleri yok alırken satılmıyor.

Aracınız
Civic FC5 2017
işten arta kalan zaman da yavas yavas bişiler yapıyor um kapı dosemesını sokmüşken kapı içlerini yalıtım yapayım dedim yapmıskende yamuk bir işi sevmem ısı tabancası aldım onu beklıyorum gelmesını saglam ama yavas adımlarla ilerliyoruz dün ön yolcu tarafını yaptım bitirdim yorucu oluyor ısıtmadan yapıstırdkk bitüself i de bakalım ne yapacak . bu arada montaj için bir kaç foto cektım aracın ön tarafına ön sol ve ön sağ tarafına soket sokete montaj oluyor arkalar içinse arti ve eksiyi bulup ya sokete sokacaksınız iğne basını yada kablodan baglantı alacaksınız .

hiç ugrasmayın kablodan alın servıs öle yapıyor muş.

servıste biizzat montaj yapan kişi den aldıgım bilgidir.

bu arada mavi ambiyans 2 li kit satılıktır arkadaşlar fk kasaların önlerine ex kasaların arka kapılar ına uyum saglar ürünler Çamkıran malıdır almak isteyen arkadaşlar özelden ulaşabilir.IMG_20200815_173245.jpegIMG_20200815_172704.jpegIMG_20200815_172708.jpegIMG_20200815_175013.jpegIMG_20200815_175252.jpegIMG_20200815_175300.jpeg

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bugün değilde dün arka tampon demirinin montajını yaptım :)

Geri