Buji değişimi

Foruma Hosgeldiniz.
Forum kurallara gereği tanışma bölümünde kendinizi tanıtınız.
Ekli dosya görüntülenemiyor. Tekrardan yüklemeyi deneyin.
Bujileri nereden temin ettiniz?

İşte ustam ürün orjinal karekodan sorguladım ama IZFR6K 11 6994 takıldı sıkıntı olurmu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
6994'de takılmayın. Öncesi asıl kod oluyor. Aldığınız buji aynı dönemdeki Accord ve Crv için kullanılıyor. Direkt hiç uymaz kullanılmaz diyemeyiz. Sadece fabrika kodu Fd6 kasa olarak üretici firma ek özellik koymuş. 'S' farkı o manaya geliyor. Tam olarak ne anlama geldiğini bulamadım.

(Üretici, daha fazla özgüllük için keyfi olarak bazı değerler ekleyebilir. Örneğin, A eklendiğinde yapıda sızdırmazlık rondelası olmayacaktır. D - dış kısımda ek korozyon önleyici kaplama sağlar. G ayarlanırsa, bu seçenek ek bir yan bakır elektrotun varlığını gösterir ve H, özel bir dişin kanıtıdır.)

Wala abi 900 lira para werdim daha dün taktırdım usta kabul etmiyor 100bin garantili dior zararı olurmu olmazmı işte bilmiyorum

Aldığınız yer bilindik bir mekan. Kendi üretmediği için bir yerden tedarik etmeli. Tedarik ettiği yer neresi asıl önemli olan o oluyor. Distribütör vs.
Kod temel olarak aynı sadece son harf farkı var. Onuda daha önce neden olduğunu bahsetmiştim.

Aksarayda parcacilar vermiyor ben cok pesine dustum bu tip urunlerin. Kizdim yetkili servisten aliyorum sadece yedek parcayi klips bile olsa.. Onlar benim …. Yesin

Geri