Civic FB7 Nano boya koruma (Nasiol ZR53)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ynt: Civic FB7 Nano boya koruma (Nasiol ZR53)

İsmail hocam İzmirde olsan bir hafta sonu yapalım diycem ama şehir farkı var :)
Uygulama için ne kadar istiyorlar, elinde hiç malzemesi olamayan bir kişi sadece malzemeler için 100 lira harcaması gerekiyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hocam linke ulaşamadım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hocam araç daha bir yaşında, içerisinin kirli olmayacağını düşünüyorum, detaylı iç temizlik polisaj vs baya kalabalık paket yazmışlar, eğer bunların hepsini uygulayacaklarsa güzel derim. Ama bunların bir çoğunu yapacaklarını zannetmiyorum, orada yazan uygulamaların hepsini o fiyata yapıyor olsalar zarar ederler ;)

Motor koruma diye yazıyorlar, motoru yıkıyorlar üzerine kaliteli olmayan vinil parlatıcıyı basıyorlar oldu mu sana motor koruma :)
Bu yüzden hocam onlara vereceğim paraya onların kullandığı ürünlerden daha kalitelerini alıp kendim uyguluyorum hem aklımda soru işareti kalmıyor hemde kendime uğraş sağlamış oluyorum :)

Trust

0
Aracınız

Dogru soyluyorsun dostum motoru elletmiyecegim zaten lpg var beyne gelir diye motoru es geciyorum ici halı fleks kısmı temiz ama malum sigara iciyorum ici biraz rahatlar diye dusunuyorum.deride biraz kirlendi onun icin istiyorum birazda kendimden emin olabilsem yapmak isterim ama alirim kenarda durur ha bugun ha yarin derken aylar gecer yapamam diye endise ediyorum acikcası...sizden bilgi aldıgım iyi oldu hakan abi sizden tavsiye almamı soyledi bu isleri baya iyi biliyorsunuz anladıgım kadariyla sagolun zaman ayırdînız bana :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Rica ederim yardımcı olabildiysem.
Hocam koltuklar deriyse deri temizleyici ve koruyucu ürünler var bunu alıp kendiniz uygulayın derim, uygulama yaptıracağınız yer sizin aldığınız kalitede ürün kullanmayacaktır.
Bir çoğunun uygulaması basit, sür sil parlat kullanacağınız ürünlerin tamamının videosu zaten youtubeda var kaliteli ürünleri korkmadan kullanabilirsiniz.
Profesyonel olduğunu düşünerek aracımızı emanet ettiğimiz bir çok yer düşündüğümüz kadar profesyonel değil.
Sürekli boyayı aşındırarak parlatıyorlar, bir süre sonra araç üzerindeki vernik inceliyor güneş yanığı oldu diyoruz halbuki sürekli polisajdan vernik aşınarak yok oluyor.
Hakan abilere buluşmada ışık altında boya üzerindeki kılcal çizikleri gösterdim benim araç koyu renk olmasına rağmen neredeyse hiç kılcak çizik yoktu ve araç fabrikadan çıktığından beri hiç polisaj görmedi.

Trust

0
Aracınız

Çok dogru söylüyorsunuz hocam kimseye guven olmuyor malesef biraz araştırayım
Soyledikleriniz vaz gecirdi beni bi kaç ürün bakiyordum zaten boya koruma olayini benim yapmam zor ama en azindan iç temizligini kendim hallederim tekrar cok tesekkur ederim.

[quote author=mehmetzengin link=topic=72.msg10212#msg10212 date=1407473863]
Arkadaşlar adamlar aşmışlar. İzlememiş olanlar da muhakkak izlesinler. ZR53 falan fasa fiso :)

Ultra Ever Dry applied on car, tested in China (available in China and Hong Kong)

The SECOND Official Ultra-Ever Dry Video - Superhydrophobic coating - Repels almost any liquid!
[/quote]

Hocam süpermiş Ultra Ever Dry alıp aracın kaportasına mı uygulamak lazim su tutmuyor yani peki kirleri tutar sonuçta dimi yani yıkama yine gerekir dimi.

Geri