Civic fb7 ön cam çatlaması

Arkadaşlar iyi akşamlar 2014 civic ön cam
Taş geldi çatladı çatlak yürüyor camı değiştireyimmi orijinal cam takılır mı kafam karışık fikirlerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum
İyi akşamlar

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Muadil camda yağmur sensörünün verimli çalışmadığı söylendi. Kaskodan ücretsiz değiştirdim.HDI kasko.Serviste değişti.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar iyi akşamlar 2014 civic ön cam
Taş geldi çatladı çatlak yürüyor camı değiştireyimmi orijinal cam takılır mı kafam karışık fikirlerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum
İyi akşamlar

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geçmiş olsun, kaskonuzun içeriğine bir bakın, cam değişimi ile ilgili ne yazıyor

Oncelikle geçmiş olsun. Kaskonuz varsa orjinal cam dışında cam taktirmayin. Sizi anlaşmalı servise yönlendirecekler. Mutlaka Honda logolu cam isteyin. Kaskoya göre tedarik etmek zorundalar. Anlaşmalı serviste orjinal cam yok. Mecburen anlaşmaları olmasa dahi sizi servise yönlendirecekler. Hakkınız var. Logolu cam isteyin. Sizden extra para isterler servise yonlendirdikleri icin. Kabul etmeyin. "Sizin istediğiniz serviste logolu olmak şartı ile cam değişimini kabul ediyorum" derseniz hiçbir hak iddia edemeyecekler. Fiyat ve kalite olarak çok fark var dikkat edin.

Lenovo A7020a40 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri