Civic FC5 Civic FC5 10.000 km bakımı

bilgi veren arkadaşların hepsine teşekkürler. fatura paylaşmak extra faydalı. sorunsuz bir honda civic fc5 için farklı servisler 10 bin bakımda neden fiyatlar değişir? bu işin bir standardı olmaması garip değil mi? servise gitmeden önce fiyat almak lazım telefondan. ben daha önceki araçlarımda hep gitmeden fiyat alırım. ekstraları da artık bilgime göre orada değerlendirim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
bilgi veren arkadaşların hepsine teşekkürler. fatura paylaşmak extra faydalı. sorunsuz bir honda civic fc5 için farklı servisler 10 bin bakımda neden fiyatlar değişir? bu işin bir standardı olmaması garip değil mi? servise gitmeden önce fiyat almak lazım telefondan. ben daha önceki araçlarımda hep gitmeden fiyat alırım. ekstraları da artık bilgime göre orada değerlendirim.

Servislerin söylediği standart bakım fiyatı 1.500 TL standart dışına çıkan servislerin sayesinde en azından araştırıp daha ucuzuna yaptırabiliyoruz :)

Aracınız
2018 Civic RS için dün(25.10.2018 ) Honda Damla'da yaptırdım, honda kasko indirimi ile 770tl tuttu(honda kasko indirimsiz 820TL demişlerdi)...
faturadaki kalemler: yağ filtresi, karter tapa pulu, yağ, hava filtresi,sarf malzeme, fren temizleme sıvısı, yağ filtresi atık bertaraf bedeli, cam suyu, işçilik

bana uygun geldi, haberiniz olsun...

messe

0
Aracınız
2018 Civic RS için dün(25.10.2018 ) Honda Damla'da yaptırdım, honda kasko indirimi ile 770tl tuttu(honda kasko indirimsiz 820TL demişlerdi)...
faturadaki kalemler: yağ filtresi, karter tapa pulu, yağ, hava filtresi,sarf malzeme, fren temizleme sıvısı, yağ filtresi atık bertaraf bedeli, cam suyu, işçilik

bana uygun geldi, haberiniz olsun...

Honda kasko nedir ? Yeni kasko mu yaptırdınız, var olan kaskonuzu aracınızı aldığınız yerden yaptırdığınız için mi indirim hakkettiniz.

teşekkürler

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Honda kasko nedir ? Yeni kasko mu yaptırdınız, var olan kaskonuzu aracınızı aldığınız yerden yaptırdığınız için mi indirim hakkettiniz.

teşekkürler

Honda kasko Axa sigortanın marka kaskosudur, Honda Axa diye geçer ve periyodik bakımlarda yılda 1 kereye mahsus işçilik ve motor yağında %10 indirim verdirir. Axa sigorta acentelerinde marka kasko istiyorum derseniz yaptırabilirsiniz.
Dezavantajı aracın servis dışında tamirini isterseniz, tamir bedelinin %30unu cebinizden ödemeniz gerekir.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Gokhanca Zamlara rağmen güzel rakama yaptırmışsınız hayırlı olsun.

ywzckr

0
10000 bakiminda aracin yag filtrelerin degisimi disinda nelere bakiyorlar? Rot ayari yapiyorlar mi, rot ayari ucretli mi yoksa ucretsiz mi bilgisi olan var mi ?
Aracin torpidosunda ve emniyet kemerinden trim sesi geliyor on sag cam arizali yerine tam oturmuyor arada kapanmiyor surekli aciliyor , bunlari yapin dersem iscilik zamanina bunlari da ekleyip mi hesapliyorlar? Bilgisi olan varsa cevaplarsaniz sevinirim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 11736

Guest
Torpido pistonu yerinden cikiyor ondan dolayı ses yapıyor ayrıca emniyet kemeri toplama makarasi gevşek oluyormuş bir diğer sebep de buymuş, serviste yaptırmıştım @ywzckr

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gonderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ywzckr

0
Civic FC5 10.000 km bakımı

Torpido pistonu yerinden cikiyor ondan dolayı ses yapıyor ayrıca emniyet kemeri toplama makarasi gevşek oluyormuş bir diğer sebep de buymuş, serviste yaptırmıştım @ywzckr

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gonderildi.

Hocam yapildigini biliyorum da bunlar icin ucret talep edip etmediklerini bilmiyorum bakim 1.5 saat suruyor ama bunlari da bakima eklerseler ucret isterler diye sordum. Asil sordugum rot ayarina ucret istiyorlarmi yoksa periyodik bakim icinde yapiyorlar mi ? Arkadasin biri rot ayarini ucretsiz yaptirdim yazmisti ama ben ucretli diye biliyordum. Yaptiran varsa bilgi verebilirse sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 11736

Guest
Ücret vermedim yaptirdigim ek işlemler için. Hatta marspiyeli rötuş boyattim ona da ek ücret vermedim.

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri