Civic FC5 Civic FC5 20.000 km bakımı

Aracınız
Cumartesi 20 bin bakımı için servisten randevu aldım. LPG siz fiyat 830. Samsun kamer honda. Pazarlıkla 750 civarına hallederim gibi. Bosch servisleriyle ilgili bir gelişme tecrube yok dimi galiba malum Garanti durumu..

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Birde sistemde sanzıman yağı görünüyor dendi ama kabul etmedim.. 20 bin de sanzıman yağı değiştiren oldu mu

Aracınız
Bunlar iyicene aztmışlar... 20 binde şanzıman yağı değişir mi?
Valla aynen hocam.. Bende istemiyorum dedim. Sanzıman la ilgili bir probleminiz olursa garanti kabul etmeyebilir dediler.. Hayırlısı dedin napıyım 600 TL istiyorlar bir de sanzıman yağına

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=996]dtbeyaz[/MENTION] garanti kabul etmeyecekse o zaman size yaptirmaya da gerek yok bakimi diyip ozel servise gideceksiniz. 10 bin bakimi da dahil servise bakim yaptirmadim yaptirmayi da dusunmuyorum. Namussuzlar para tuzagindan baska bisey degil.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Hyundai'de utanmasalar garantiden araba eskidi diye değiştirecekler. Öyle garanti işleten markaya kazık olsada giderim servise. Fakat Honda Tr'nin garantisini bildiğim için garantiyi falan umursamadım gittim özele

Aracınız
[MENTION=996]dtbeyaz[/MENTION] garanti kabul etmeyecekse o zaman size yaptirmaya da gerek yok bakimi diyip ozel servise gideceksiniz. 10 bin bakimi da dahil servise bakim yaptirmadim yaptirmayi da dusunmuyorum. Namussuzlar para tuzagindan baska bisey degil.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Zaten once konusup ona göre bakımı yaptıracağım.. Kadın telefon da garanti den cıkar demedi, sanzımanı kapsama ya Bi lir dedi..

Aracınız
Zaten once konusup ona göre bakımı yaptıracağım.. Kadın telefon da garanti den cıkar demedi, sanzımanı kapsama ya Bi lir dedi..

Kullanım kılavuzunda 40 bin yazmıyor muydu? "Diğer servisler 40 binde değiştirirken sizin kendinize has garantiniz mi var" deseniz az bile demiş olursunuz. Garantisini güzeller :)

Geri