Civic Fc5 far bugulanmasi (20 gunluk arac)

Bende de aynı sıkıntı oldu dün gece aldım aracı 2017 çıkışlı olsun diye bu sabah damla damla vardır içinde gittim hemen bunlar ilk başlarda yapıyor böyle sonradan kayboluyor dendi ne dersiniz?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam merhaba, aracınız hayırlı olsun. Far konusuna gelince sizi savmak için söylemişler. Başlarda yapıyor sonra yapmıyor demenin tek anlamı bu bence. Hareketli parça olsa alışma dönemi rodaj vs anlarım da farın alışması nedir?

Ben de de fc 5 var 2 Ocak'ta teslim aldım ve 2-3 gündür izmir de yağmur yapışır var zaman zaman sağanak bazen normal yağıyor ancak farlar kuru ve nemsiz bence bayiye birdaha iletin bu sorunu olmaması gerek

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bu sorun sadece elegance ve premıumda varmış ..honda bunun için şuan farı güncelliyormuş .

Kesinlikle Executiveler de de var ben aracımı dün teslim aldım teslim aldığım plazaya 3 tır civic geldi hepsi sahibine teslim edilecek ve hepsine tek tek baktım. benim teslim aldığım da dahil tüm Civicler'de far buğulanması var. Bana da Hondanın bir güncelleme içinde olduklarını en kısa zamanda beni servise davet edeceklerini belirttiler. Teslim ettikleri etmedikleri tüm araçların farlarını fotoğrafladılar.

Kesinlikle Executiveler de de var ben aracımı dün teslim aldım teslim aldığım plazaya 3 tır civic geldi hepsi sahibine teslim edilecek ve hepsine tek tek baktım. benim teslim aldığım da dahil tüm Civicler'de far buğulanması var. Bana da Hondanın bir güncelleme içinde olduklarını en kısa zamanda beni servise davet edeceklerini belirttiler. Teslim ettikleri etmedikleri tüm araçların farlarını fotoğrafladılar.
Doğrudur hocam ben öyle duymuş idim en azından sorun çözülecek gibi.

1000 km bakiminda servise belirttim bu sorunu onlar da honda Türkiye'nin araştırma yaptığını ve sorun çözülünce araçları çağıracaklarini söylediler.

TURKCELL T70 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar bende elegance aracımı dün tedlim aldım bendede aynı sorun var. Aracı maraştan aldım yaşnız antakyada yaşıyorum pazartesi direk burdaki servise gidecem. Yoksa once satın sldığım bayi ile mi gorusmem gerekir?

Bende 2 gün önce aldım ısrarla takip ediyorum hicbir buğulanma yok Ankara Bora'dan aldım aracı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugun antakya bayiye gittim. Hondanın bununla ilgili çalışma yaptıgını en kısa zamanda iletişime gececeklerini soylediler.

Geri