Civic FC5 Civic FC5 Geyik testi

VW'nin yeni Golf'te maliyete yönelik yaptığı düzenlemelerin sonucu testlerle ortaya çıkıyor, bir önceki modele göre ciddi kafadan kayma ve tutuş zayıflığı söz konusu (iyice ESP tabanlı olmuş).

Sene 2020 ben daha iyi birşey beklerdim. Sportta 70'i bile rahat geçemedi. Olay şu trafikte comfortta gidiyorsun önüne aniden birşey çıkıyor. Direksiyon kırıyorsun araç altından kayıp gidiyor. Artık o an çevrede ne varsa güm!
Maliyetini seveyim fiyatı ne kadarmış?

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Sene 2020 ben daha iyi birşey beklerdim. Sportta 70'i bile rahat geçemedi. Olay şu trafikte comfortta gidiyorsun önüne aniden birşey çıkıyor. Direksiyon kırıyorsun araç altından kayıp gidiyor. Artık o an çevrede ne varsa güm!
Maliyetini seveyim fiyatı ne kadarmış?

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...
VAG grubunda uzun süredir rahatsız olduğum durum bu zaten.
Kullanıcının görseline yatırım yapıp, aracın altyapısını olabildiğince ucuza malederek kısa dönem güzel görünen ancak uzun dönem çok baş ağrıtan kullan-at tarzı güzel! araçlar üretiyorlar.

VAG grubunda uzun süredir rahatsız olduğum durum bu zaten.
Kullanıcının görseline yatırım yapıp, aracın altyapısını olabildiğince ucuza malederek kısa dönem güzel görünen ancak uzun dönem çok baş ağrıtan kullan-at tarzı güzel! araçlar üretiyorlar.
@m2hamid hocam, öğle demeyin: "tok" kapı sesini lütfen yabana atmayın ;)

şuna bak.... 500 bin para ver, katlansın aracın... civic arabamı daha .çok sevmeye başladım :))

Geri