Civic fd6 mı renault fluence mı???

Selaminaleykum arkadaslar. 1 aydır kafamda renault fluence alma dusuncesi var. Ancak bugun garip bir sekilde civic fd6 lara takildim ve cikamiyorum. Bu iki araci kiyaslarsak onerileriniz nelerdir. Bana yardimci olursaniz cok sevinirim. Simdiden teşekkürler

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Çok dürüst bir cevap vereyim :) burası civicseverlerin buluştuğu nokta zaten :) pek kimsenin fluence al diyeceğini sanmıyorum. Fluence tamen oyuncak robot. Kendi bakış açıma göre fluence aracını seven değil, tam tersi otomobil işimi görsün, parçası ucuz olsun, çok km yapayım, dizel olsun az yaksın, çok km yapıp en sonunda kullanıp atayım tarzı filoya cuk oturan bir araç.
Konfor, yol tutuş, kalite ve dizayn anlamında linea ile sınıfının en kötülerinden biri. Zaten fluence filo ve oyak satışları hariç satışı çok az olan modeldi. Bu nedenle ikinci eli de neredeyse b sınıfı araçlarla aynı gidiyor.

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Selaminaleykum arkadaslar. 1 aydır kafamda renault fluence alma dusuncesi var. Ancak bugun garip bir sekilde civic fd6 lara takildim ve cikamiyorum. Bu iki araci kiyaslarsak onerileriniz nelerdir. Bana yardimci olursaniz cok sevinirim. Simdiden teşekkürler
3 ay önce aynı durumdaydim. Bütün arkadaşlarım benzin/gaz arabayı ne yapacaksin israrla fluence otomatik dizel al rahatına bak dediler. Çeşit çeşit flu ilanları gösterdiler ama aklımda hep bir fd6 vardi. Çünkü ilk aracimda bı civicdi. Neyse kimseyi dinlemeyip bir fd6 aldim. İyiki Civic almışım diyorum. Ve o arkadaşlarim aracımı ilk sürüşlerinde hayran kaldılar. Civic candır.

İmkansızı dene, belki değildir!

Varsa elinin altında bi sür dene derim... birinde evde solandaki koltukta seyehat eder gibi gidersin diğerinde sandalye de gibi... acaba hangisi... denersen forumdaki arkadaşların tarafsizligini anlarsın. .. tabi başka özel neden yoksa... şimdiden hayırlı olsun

2014 dream otomatik

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Tesekkur ederim yorumunuz icin. 2008 model sunroof haric en fulu 170 binde bi arac buldum. Lpgli. Sizce almali miyim. 42.500 e birakiyor en son

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Fd6 35 binden başlar 70 bin tl ye kadar var. Önce bakabiliryorsan git bi 35-40 arası araçlara bak sür , sonra git 65-70 isteyen araca bak . Kafanda bişeyler şekillenir zaten hangi araç ne kadar eder çözersin. Tabi imkan var mı bakmak için o da önemli bak demek kolay :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri