Civic Type-R Diecast

Hocam sizin oğlanda bildiğin Honda'cı çıktı. İleride Typer'a binerse hiç şaşırmam. ?

Hocam sizin oğlanda bildiğin Honda'cı çıktı. İleride Typer'a binerse hiç şaşırmam. ?
Sormayın hocam, çok fena... Bunu da kardeşine hediye almış ?
Ufaklık sabahtan beridir "bizim Hondamızın aynısı" diye evin dört bir yanında bunu sürüyor! ?
Fotoları çekmek için elinden beş dakikalığına almaya bin bir dil döktüm...

@OnurHas Hocam ne mutlu size :) Bizim ufaklık henüz 3 yaşında araba sevgisi var mı yok mu çözemedim :)

Oğlum dün Hotwheels'in Civic Type-R'ını bulmuş almış ?
Çantasından çıkartıp sürpriz yapınca çok heyecanlandım. Fotoları da sizinle paylaşmak istedim:
Ekli dosyayı görüntüle 255595Ekli dosyayı görüntüle 255596Ekli dosyayı görüntüle 255597Ekli dosyayı görüntüle 255598Ekli dosyayı görüntüle 255599
Hocam senin çocuğun vesilesiyle ALLAH tüm çocuklarımıza hayatları boyunca isteklerinin hayırlı olanlarını nasip etsin inşAllah.
Çocuk özlemi çeken tüm arkadaşlarıma da çocuklarını kucaklarına almayı ALLAH nasip etsin (AMİN).

şef.. bir hondacı daha katıldı aramıza.kastamonu neresindesin?

Hocam senin çocuğun vesilesiyle ALLAH tüm çocuklarımıza hayatları boyunca isteklerinin hayırlı olanlarını nasip etsin inşAllah.
Çocuk özlemi çeken tüm arkadaşlarıma da çocuklarını kucaklarına almayı ALLAH nasip etsin (AMİN).

Amin hocam, çok teşekkür ederim :)

güzel bende kuzey kent e gidiyorum ev var orada.. aslen ağlı akdivan köyünden.. memnun oldum..

Geri