Civic FC5 Cyclone 12,4 inch multimedia inceleme ve yorumlar

musyy

0
Satıcı aradım şimdi Bonusa 5 taksit yapıo. Koltuk ısıtma çalışıyor dedi. Kapıda ödeme olursa 2200 tl olur dedi. Umarım koltuk ısıtmada sorun yaşamayız. Yakın zamanda sipariş vermeyi düşünüyorum bende

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben de konuyu takip ediyorum. Sizin yorumlarınıza istinaden ben de sipariş vermeyi düşünüyorum.

Koltuk ısıtma mevzusu benim için de önemli. Umarım çalışıyordur.

Ayrıca ekranın parlaklığı ve geri görüş kamerasının çözünürlüğü hakkında yorum yapabilir misiniz? Zira benim dizel Elegance fc5 imin ekran çözünürlüğü çok düşük. Ekrana güneş vurunca hiç bir şey gözükmüyor.

Montaj konusunu nasıl halledebiliriz? Ben cihazı alsam yetkili serviste montaj yaparlar mı acaba? Garanti konusunda da sorun çıkarmazlar belki.

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Satıcı aradım şimdi Bonusa 5 taksit yapıo. Koltuk ısıtma çalışıyor dedi. Kapıda ödeme olursa 2200 tl olur dedi. Umarım koltuk ısıtmada sorun yaşamayız. Yakın zamanda sipariş vermeyi düşünüyorum bende

Merhaba;

Koltuk ısıtmayı kesinlikle teyid edin. Ben hala emin değilim gerçi , çalışmasa bile o fiyat ve taksite kesinlikle değer :)))

Sadece hayal et

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=13530]ufis[/MENTION] umudum sensin en kisa surede video resim ve koltuk isitma konusunda deneyimlerini bekliyorum. Senin yorumlarina gore siparis durumuna bakacagim.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=13530]ufis[/MENTION] umudum sensin en kisa surede video resim ve koltuk isitma konusunda deneyimlerini bekliyorum. Senin yorumlarina gore siparis durumuna bakacagim.

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kayhan , koltuk ısıtma çalışıyormuş. Hatta Ufuk kardeşim benim cihazada ayarı verdi vallahi. İkonlar çıktı. Şimdi çalışması için bana ayarlarını tarif edecek. Bana işin piri diyordun bende sana ne alaka diyordum:))))). İşin piri [MENTION=13530]ufis[/MENTION] inan :)))))

Sadece hayal et

ufis

0
Aracınız
yarin takıp bakacagım bence tekrar söylüyorum cihaz güzel resimlerde görebilirsiniz görüntü hız bence gayet iyi ve hoş birçok dwgişiklik mevcut 360 kamera gibi

Ekli dosyalar

• SHHX1072.jpg
    SHHX1072.jpg
    100.4 KB · Görüntüleme: 37
  • XKVT3079.jpg
    XKVT3079.jpg
    103.2 KB · Görüntüleme: 38

ufis

0
Aracınız
cihazı bugün taktık cihazı koltuk ısıtma ikonları var fakat calışmadı canbus olayı görünmek de ben hala araştırıyorum sunu söylüye bilirim cihazda kapı ışığı gecikmeden tutun geri vites iz direksiyon takip 3 acılı kamera ve bircok özellik var sadece bu özellikler için bile alınır menü hoş ve hızlı dokunmatik gayet güzel görüntü kalitesi bence cok güzel

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
cihazı bugün taktık cihazı koltuk ısıtma ikonları var fakat calışmadı canbus olayı görünmek de ben hala araştırıyorum sunu söylüye bilirim cihazda kapı ışığı gecikmeden tutun geri vites iz direksiyon takip 3 acılı kamera ve bircok özellik var sadece bu özellikler için bile alınır menü hoş ve hızlı dokunmatik gayet güzel görüntü kalitesi bence cok güzel

Hayırlı olsun, cihazın tanıtan bir video çekebilirseniz çok faydalı olur.
Bu arada ben soruma cevap alamadım :)
9'' veya 10'' olan cihazların fiyatı hakkında bilginiz var mı?

ufis

0
Aracınız
Hayırlı olsun, cihazın tanıtan bir video çekebilirseniz çok faydalı olur.
Bu arada ben soruma cevap alamadım :)
9'' veya 10'' olan cihazların fiyatı hakkında bilginiz var mı?

bende o cihazdan var servisin taktıgı bu cihazı aldıgım için boşa cıktı düşünürsen sana verebilirim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri