Civic FB7 Cyclone radyo istasyonları

Radyo kanal aramasını direksiyon üzerinde yapamıyorum. Ayrıca kanal kaydedemiyorum. Konu ile ilgili bilgisi olan var mı. (Araç 2015 fd7 cyclone multimedia var)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sadece radyo kanallarını hafızaya alma olayını çözdüm. İstediğiniz radyo kanalını bulduktan sonra ekrenın üzerinde 8 adet boş kutucuk var. Parmağınızı Onların birine devamlı basılıtutunca kanalı kaydediyor. Toplam 8 adet kanal kaydettim

Ancak hala direksiyondan arama yapamıyorum. Search tuşuna bastığımda usb, dvd, tv gibi mod lar arasında geçiş yapıyor. Otomatik aramayı cihaz üzerinden yapmak zorunda kalıyorum

Ancak hala direksiyondan arama yapamıyorum. Search tuşuna bastığımda usb, dvd, tv gibi mod lar arasında geçiş yapıyor. Otomatik aramayı cihaz üzerinden yapmak zorunda kalıyorum

navigasyon direksiyondan üzerinden çağrı yanıtlama veya arama başlatma özelliğini desteklemiyor.

Sadece radyo kanallarını hafızaya alma olayını çözdüm. İstediğiniz radyo kanalını bulduktan sonra ekrenın üzerinde 8 adet boş kutucuk var. Parmağınızı Onların birine devamlı basılıtutunca kanalı kaydediyor. Toplam 8 adet kanal kaydettim

O kutucuklar bende dolu. Oradaki kutuların birine başka bir kanalı atamak istiyorum. Kanalı bulduktan sonra kutucuğa uzun basıyorum ama maalesef kayıt yapmıyor. Daha önce bazı kanalları böyle kaydettim, neyi yanlış yapıyorsam, şimdi olmuyor. Ayrıntısını bilen varsa lütfen anlatsın.

Geri