Civic FC5 Direksiyon simidindeki ses açma kapama düğmesi sizde dokunmatik mi

Dizel elegance otomatik araçta dokunmatik yok. Alırken executive olanda var dediler.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eskiden dokunmatik olarak üretiliyordu, sonra vazgeçtiler.
Çok çabuk bozuluyormuş ,çok şikayet almışkar.. Bana da bayide verilen cevap buydu.
Benim aracımda da dokunmatik değil, basmalı şekilde tuş.

düz vites dizellerde dokunmatik yok. vakti zamanında sorun olduğunu düşünüp servise gitmiştim, bütün dizeller aynıydı.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

RSte hem paddleshift var hem de ses açma kapama dokunmatik. Satış elemanı bile şaşırmıştı teslim ederken.

Benim aracim Exec. Eco, paddle shift var ve direksiyonda ki dugme bende de dokunmatik olarak calismiyor.
Sordugum bir bayi paddle shift oldugundan dedi,
baska bir bayide belli bi seriden sonra dokunmatigin iptal edildigini soyledi.

Benim Aracım 2017 Exe eco ses düğmesi dokunmatik exelerin hepsinde standart olarak sunuluyordu bu özellik
Bence harika bir özellik hasaslık ayarıda gayet makul öle el çarpması ile falan açılıp kapanmıyor
Ben çok memnunum

Benim Aracım 2017 Exe eco ses düğmesi dokunmatik exelerin hepsinde standart olarak sunuluyordu bu özellik
Bence harika bir özellik hasaslık ayarıda gayet makul öle el çarpması ile falan açılıp kapanmıyor
Ben çok memnunum

2019 eco executive var mayıs çıkışlı dokunmatik denk gelmedim varmı yokmu bilmiyorum nasıl öğrenicez arkadaşımda 2017 eco executive var onda mevcutmu şimdi bişeyler oldu kullanamıyor sorunuda bulamadık

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri