Fabrikasyon tampona çift çıkış egzos ucu+mat siyah jant kaplama

Fabrikasyon tampona çift çıkış egzos ucu+mat siyah jant kaplama

[MENTION=4769]robes[/MENTION] hocam üzüldüm gerçekten. Aynen yaptığı işe güvenebileceğimiz yer pek olmuyor sanayide malesef.Ben de haftasonu ivedikte araştırayım belki bir şey çıkar.Oto moda da olabilir belki.
Emeğiniz ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim ;) [MENTION=788]ukirdi[/MENTION] kardeşim nasıl mert varsa ben yokum olmadı ki şimdi bu ama

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=4769]robes[/MENTION] ilan sahibi ile Konuştum,Montaj imkanları yokmuş sadece satışını yapıyorlar.Beğenirseniz alıp bir yerde taktırabiliriz.
a8c3d9f49218bac86dc6617ff2360772.jpg

e0ba34b749c28b21185dcfb937def2f3.jpg

[MENTION=4464]lmertl[/MENTION] acaba [MENTION=788]ukirdi[/MENTION] nasıl yaptı sanki onunki sonradan montaj değilde sis çerçevesiyle birlikte değiştirilmiş gibi.. Bilemedim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
[MENTION=788]ukirdi[/MENTION] kardeşim yardımcı ol sen bize,bu ürünlerle senin görünüm sağlanırmı?

Mert olur kardesim o alın netten oto elektrikçiye gidip taktırın sis yerini bi vida tutuyo onu çıkarıp siyah sis çerçevesine silikonla yapıştıracak reis uzundur o ucunu kesicek ayarlayıp bitince yerden

Ben şimdi aynalarda ondan yapicam

Ustaya gostericeniz zaman daha detayli yakın resim çekerim gostererek yaptirirsiniz oto elektirikci halleder onu

Çok sağolasın [MENTION=788]ukirdi[/MENTION] kardeşim sen olmasan modifiye yapamayacğız bir model şartsen aynalara da yap,sonra ben bir seferde hepsini yaptırayım. Ledleri hu hafta alacağım

Sende saol kardesim herdaim yardımcı olcam bisi olursa sıkıntı Yok

Geri