Fb7 Direksiyon Kutusu

Arkadaslar 2013 Fb7 Civicim son zamanlarda alttan takir tukur sesler yapmaya basladi. Rot balanscida ön takım kontrolü yaptırdım direksiyon kutusunda boşluk var dedi. Bir suru arastirma yaptim ancak elektrikli olduğu icin revize olmuyor diyen var revize olur diyen var bu sorunla karsilasan hic yok mu?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaslar 2013 Fb7 Civicim son zamanlarda alttan takir tukur sesler yapmaya basladi. Rot balanscida ön takım kontrolü yaptırdım direksiyon kutusunda boşluk var dedi. Bir suru arastirma yaptim ancak elektrikli olduğu icin revize olmuyor diyen var revize olur diyen var bu sorunla karsilasan hic yok mu?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Revize oluyor 500 600 tl ye boşluk yapıyor sıkıntı o aracın gidişinde dönüşünde hiç bişeyinde bir problem yaratmaz sadece bozuk yolda ses gelir bence elletme bile

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Bence zarari olmaz demek yanlis. Mil in içine kecelerden su girmiş olabilir ve bununla birlikte camurlasmayla ciddi sikintilara yok açabilir. Ben revizyon yaptirdim. Kutunun hali icler acısıydı. Çamurlasmayla birlikte az kalsın kutu gidiyormus.

Ericsson A1018s cihazıkullanılarak gönderildi

Geri